Autor Zpráva
clothes
Profil *
Zhanam grafika na uprau fotiek, jedna sa o oblecenie, takze by slo o vymazanie pozadia z fotky.

Prosim pisat sem maily, na ktore sa mozem ozvat.

Platba mesacne, mame aj cesky aj slovensky ucet.

Jedna sa o cca 30-50foto mesacne. Vyzadujem perfekne spracovanie, doslednost a v neposlednom rade dodanie vysledku do casoveho terminu.

Dakujem
premek
Profil *
Dobrý den,
prosím o podrobnosti na mail pv@re-volt.cz, zpět na mail Vám zašlu ukázku svých prací. díky
HeWeR
Profil
clothes
Dobrý den,
tento způsob grafických úprav by mě bavil :o)

Proto také přikládám kontakt: stanislav.hruska@gmail.com a pěkně prosím o podrobnější informace.
Mautinek
Profil
Prosím o informace a případně ukázkovou fotografii na martin.simko.cz (pečenáč) gmail (dot) com
Flash
Profil *
Dobrý den, také bych měl zájem, prosím o zaslání referencí na dusan.vojtek@seznam.cz v případě zájmu dodám mé reference.
pantondavo
Profil *
Nazdar ve spolek!
proč ne, ale jaká je odměna? To by motivovalo mnohem víc!
Pokud je ještě zájem, tak se ozvi na mejl:)

Díky: pantondavo@seznam.cz

reference: http://pantondavo.rajce.idnes.cz/prezentace/
Hexon
Profil *
Dobrý den, rád bych se také ucházel o tuto práci. Prosím o zaslání informací na jakub.pernica@seznam.cz
Děkuji
Rokka
Profil
Dobrý den,
i já mám zajem o tento job. Kontaktujte me na mail:tskalka@post.cz
Dakart
Profil
produkce@webcreative.cz
niki
Profil *
Dobrý deň, o módu sa zaujímam tak ako o prácu s Photoshopom a pod. Rada by som Vás poprosila o bližšie informácie, v prípade potreby spracujem i ukážkový projekt. Pracujem precízne a dodržiavam deadlines. Ďakujem!
clothes
Profil *
Ďekuji, už uravreno, rozhoduji se

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0