Autor Zpráva
jbrabec
Profil
Dostal jsem takový nápad. Určitě je tu pár lidí z poblíž Trutnova, co pracují na ŽL doma. Nemáte chuť pracovat týmově? Že bychom si pronajali například kancelář ale přitom by si každý nadále hrabal na svém písečku. Nájem by se dělil počtem pracujících lidí.

V týmu se vždy dělá lépe, člověk se přiučí něčemu novému a navíc by si bylo kam i zvát zákazníky.

Jakub Brabec
MSN: jakubbrabec@hotmail.com
TomBiker
Profil *
tak na tom kazdopadne neco bude, ale doporucoval bych prehodnit jestli se to vyplati.. to znamena dostatek prostredku pokryti na najem a jeste k tomu vydelavat.

jinak muzes ukazat nejake tve prace?:)
tajny spion
Profil
jbrabec
<OT>
Zajímavý nápad... až budu větší (18), napíšu něco takového ohledně Jičínska...
</OT>
jbrabec
Profil
Nějaké letošní reference jsou na jakubbrabec.cz, jinak provozuji portál zkoukniTo.cz (přes 50k návštěv denně)

Řekl bych že většina podnikatelů (a ne "podnikatelů") si na sebe měsíčně vydělá a nějaké 2-3k měsíčně za kancelář mít bude. Někomu práce z domu třeba vyhovuje, mě kategoricky už ne. Člověk se opravdu lépe baví a naučí se víc věcí v teamu.

Jakub
jarda_33
Profil
Zdravim,

Je to sice dobry napad ale je to jedu jako vedlejsi cinnost a te prace nemam zase tolik abych jeste mohl platit najem :-(
Pokud by se jednalo o pripadnou spolupraci, nejsem proti, rad pomohu.

J.
TomBiker
Profil *
souhlasim s jardou ale na druhou stranu i s jbrabec:)) v bode ze v teamu se clovek vice nauci, jenze tady hrajou roli dva faktory jak jsem rek penize a jestli by to bylo vubec vydelacne a druhy sehnat lidi sezenes nakdy "nadsence" kteri se na tebe casem muzou vykaslat a pak zbytecny problemy na krku. Jako reseni bych doporucoval vytvorti nyni team lidi a po nejake dlouhodobejsi spolupraci a zkuenostech a na zaklade trzeb bych se pustil do toho pronajmu
MAge
Profil *
Napad zajimavej (uz proto ze jsem kousek od Trautenau)... ale to uz je lepsi zalozit studio ne =) Protoze takhle je to vlastne jako shromazdit konkurenci na jednom miste a nevim jestli by to delalo uplnou dobrotu...
jbrabec
Profil
Studio by bylo jistě zajímavé, ale....

1) je třeba dobrý obchodník
2) všichni by museli prozatím mít ŽL a vyčkat až na splacení klientem

Ve dvou lidech to asi prozatím nemá cenu, chtělo by to tak 3. Nebo někdo s mým názorem nesouhlasí? Dva lidé jsou buď to nebo ono. Třetí (nebo čtvrtý) člověk do toho vnese ještě něco dalšího
pantondavo
Profil *
Po maturitě se chystám na rok, na dva do Trutnova:) kontakt na vás si uchovám a pokud bude studio, rád se připojím;) není to zlý nápad:)
pantondavo
Profil *
jo, maturita je tento školní rok, takže cca za půl roku jsem tam:)
MAge
Profil *
ad 1) jjj dobrej obchodnik je zaklad (a porad je lepsi vystupovat jako skupina, nez kazdy sam za sebe), myslim si ze je to tady este celkem nevytezene (vsechny ty chalupy, male spolky, restaurace, hotely...)
ad 2) Na zivnostak by museli vsichni jet i kdyz by studio nebylo ne?
ad 3) Dva lidi je asi opravdu malo a hlavne by asi neutahli najem, ani pripadny "naval" zakazek
jbrabec
Profil
Aha, studiem jsem nemyslel jen skupinu lidí (to je pořád skupina, nikoliv studio), ale případné s.r.o. :o)

Co se týče zakázek, opravdu to tu není nejlepší. Proto je potřeba znát lidi (pár velkých ryb znám osobně) a mít toho dobrého obchodníka. Sám se to snažím teď stíhat, to obchodování mě baví :o)

Jakub
MAge
Profil *
No ja to myslel tak aby ty lidi vystupovali jako jedna skupina, ktera by treba i zainvestovala do nejake reklamy a mela by prave spolecneho obchodnika (nejaky sro by se z toho pak taky mohlo udelat, az by bylo dost penez). Me prijde proste lepsi aby se vyclenil jeden kterej bude shanet ty zakazky a ostatni to tvorili, nez aby kazdej "zbytecne" zabil x hodin hledanim/jednanim s klienty.
jarda_33
Profil
Zdravim,
Plně souhlasím s MAge.
Pokud se najde jeden člověk který bude shánět zakázky a bude se starat a kšefty, další by mohl dělat grafiku, další by weby plnil textem někdo by se staral o hosting a atd....
Prostě každý neumí perfektně všechno, každý něco dělá lépe než ten druhý, někdo napíše super popis na web ale grafika kterou udělá je k prdu.
Takže pokud by se našel někdo kdo obstará shánění kšeftů a bude potřebovat pomoc klidně se přidám, osobně hrozně nerad hledám zákazníky, ale pokud mě někdo řekne vem tyhle fotky udělej to tak a tak menu udělěj 12px a pozadí zelené, tak to udělám, osobně se věnuji red. systému Joomla, dělám Flash, ovládám i HTML a CSS atd..... ale třeba nerad navrhuji grafiku, prostě nejsem grafik :-)

Víc lidí udělá víc práce a když se práce rozdělí tak to musí frčet, jen je potřeba někoho kdo to bude všechno řídit.......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0