« 1 2 »
Autor Zpráva
janavk
Profil
Komu jsem ještě nezhnusila web www.jakpodnikat.cz , od toho uvítám návrh na jeho novou podobu, případně i s logem.
Za návrh, který bude nakonec realizován, nabízím pět tisíc nebo reklamu na hlavní stránku minimálně na dva roky + jeden tisíc.
Autorům dalších návrhů (minimálně čtvrtině) nabízím reklamu na stránky některé rubriky před reklamu Googlu aspoň na dva roky.
Odkazy na všechny ostatní uvedu na stránce Odkazy.

Jestli jsem blázen (ale tohle mi tady poradil Vitec - udělat soutěž), nabízím málo nebo je třeba něco upřesnit, tak napište.
Railbot
Profil
Dobrá nabídka imo. Jen ten návrh potom s někým konzultuj, aby se nevybrala nějaká šílenost ;)
ml
Profil *
ja by som nieco skusil, posielam Vam maila
Romanticka
Profil
Taky si myslím že dobrý nápad. Co třeba připsat jaký by design měl být (šířka, barvy atd...)? Ale předpokládám, že každý má volnou ruku, jen aby tam zůstal obsah jak je. Asi zkusím taky něco :)
Jo, ještě napiš, do kdy tak vidíš uzávěrku.
vitec
Profil
No konečně:) pak ty designy můžeš vystavit v hodnocení stránek a uvidíš tu melu:) ja jdu zkusit taky něco vytvořit ;)
a počítám, že design budeš chceš i nakódovat.
jano
Profil
Dobrý deň,

Mal by som záujem o vykonanie tejto zákazky. Vyhovujú nám aj Vami zadané cenové relácie aj rozsah práce. Som schopný Vám podľa požiadaviek dodať logo aj grafický návrh do týždňa.
Poslal som Vám mail.
Aldred
Profil
janavk
jen bych se teda nezavazoval k te reklame na webu,.. aby tam pak nebylo 10 banneru pod sebou, cimz bys ten web odepsala uzivatelsky, byt bys mela sebelepsi design a obsah,.. nad tim se radeji zamysli, byla by toho skoda (sam sem z tohtoo webu cerpal :)
vitec
Profil
tady někdo psal o banneru? já myslel že jde o textovou reklamu..
janavk
Profil
K reklamě - baner spíš pro autora nejlepšího návrh, ostatní textový odkaz (teda nemyslím baner, ale logo).

K designu:
- hezký, moderní, asi spíš jednoduchý
- dobře čitelný
- aby nezatěžoval načítání stránky
- to uspořádání taky není neměnné, jen aby bylo účelné, logické, přehledné, a myslelo na reklamu (to jediné mě na tomto webu živí)
- flexibilní - je velmi pravděpodobné, že se uspořádání hlavní stránky bude dále vyvíjet a měnit

Ke kódování - budu ráda, když mi to autor nakóduje nebo kódování zajistí. Nebo mě aspoň řekne, jak to mám udělat - stránky si dělám jinak sama (s php mi pomohl nedávno Libor Vaněk).

K výběru z návrhů - návrhy bych moc ráda zveřejnila tady, jen si nejsem jistá, jestli s tím budou autoři souhlasit.

K uzávěrce - byla by pravděpodobně 27.12., ale pokud se mi podaří odjet na dovolenou, tak dám ještě vědět a byla by později.

Těším se a všem navrhuji tykání.
Romanticka
Profil
Super. Termin je dobrý. S tím výběrem to popřípadě můžeš udělat tak, že si to dáš na svůj web, kde osattní budou hlasovat. Zde můžeš dát jen link na ten web :)
janavk
Profil
V současné době je minimálně deset účastníků tady té soutěže - tedy dest se mi jich nahlásilo. Samozřejmě návrhy vítám i od těch, kteří mě nekontaktovali.
Ještě chci upozornit, abyste si pročetli nejen první zadání, ale i upřesňující příspěvek k zadání - také na této stránce.
Těším se na návrhy a přeji klidný advent.
mantisa
Profil
Ahoj,

jakožto účastník soutěže zareaguji na Romanticku.
S tím hlasováním na webu bych to jako dobrý nápad neviděl. Pokud by to bylo řešeno anketou, tak jsou zajisté způsoby, jak ji obejít. Spíš bych nechal promluvit plénum, zde na diskusi. Určite to pomůže k výběru té nejkvalitnější práce.
janavk
Profil
hlasováním na webu - nechám si určitě poradit, hlavně tady na diskusi.
goggi
Profil *
pokial mozem reagovat na tuto temu: tento sposob 'sutaze' je dost odpudzujuci pre skusenejsich grafikova profesionalov, pretoze to je akoby si vyhlasila (janavk), ze napecte mi desat kolacov a ten ktory sa mi bude pacit zjem, ostatne vyhodim a pritom aj ti ktory spravili tych 9 kolacov, ktore si 'vyhodila' odviedli pracu, ktora by mala byt tiez occenena. Taketo sutaze sa robia tak, ze sa porovnavaju referencie a diskutuje sa a nie takto.
mantisa
Profil
goggi

Ahoj,

každý, kdo se této soutěže účastní, zná pravidla. Je pak jen a pouze na něm, zda jsou pro něj přijatelná a soutěže se bude účastnit či nikoli.

A i pro nevítěze se může jednat o zajímavou možnost jak se prezentovat.
Dle mého názoru se jedná o poměně dobrou nabídku.
jL
Profil *
Mozna take zkusim neco vytvorit, jen by me zajimalo, ta cena je skutecne jen za navrh nebo budete pozadovat i nakodovani webu?
janavk
Profil
ta cena je skutecne jen za navrh nebo budete pozadovat i nakodovani webu
Byla bych ráda, kdyby v rámci té ceny bylo i nakódování.
Sburicova
Profil *
janavk, tak jsem ti vyrobila návrh webu, ale jen grafiku k nahlédnutí, navigaci bych nechala jen jednu a to tu boční. Reklamu můžeš umístit dolů pod stránku nebo pod boční navigaci. No, napiš mi mail, ať to mám kam poslat, zatím zdravím. Sburicova@centrum.cz
Ice
Profil
Sburicova
vyrobila - trochu to tluče do očí. Asi tak jak to napsal Habendorf jsem spíš myslel. Nicméně neschopnost si najít info o mejlu. Ta fakt tluče.

Pokud pro nekoho neco delam, tak komentar o menu mu snad primo napisi do mejlu a pripadne takove veci si vyříkám po mejlu.

Pokud jsi se dívala na web. Tak stačí zabrousit do odkazu kontakt a tam si najít email.
Plaváček
Profil
Ice

vyrobila - trochu to tluče do očí!

Jsem nechápavej. Co na tom, prosím, tluče do očí?
habendorf
Profil
Plaváček

Asi si Ice pod "vyrobit" představuje vytvoření něčeho hmotného manuální prací. Já popravdě víceméně taky, třeba "vyrobit kód" bych asi nenapsal.

Druhá věc je, že bych to jako Ice nekomentoval :o)
Sburicova
Profil *
Ice
Nevím, co je tak divného na slově vyrobit? No asi jsi myslel něco ve smyslu "navrhla grafiku", budiž, asi by to znělo lépe, ale myslím, že to vůbec není podstata této diskuse. A to, že jsem přehlédla v textu mail je pravda, ale kdyby byl výraznější, což bych u mailu očekávala, tak by se to nestalo, že?
Plaváček
habendorf
Děkuji za podporu.
Romanticka
Profil
mantisa
Más pravdu, na to sem zapomnel. V tom pripade vytvorit mensi tym tech lepsich (Tvrdek, Plaváček, Dero atd.)
Romanticka
Profil
Já se hlásím, jen prosím, nechte uzaverku do konce roku! Chtel bych se taky zucastnit, akorat to drive nestihnu. Nabidka je zajimava...
jL
Profil *
Odeslal jsem mail s navrhem.

Snazil jsem se vytvorit decentni, moderni web.
Navrh obsahuje ochranu, i kdyz verim ze se neni ceho bat :-)
uz neduveruji tolik jako driv. Takze pred koncem nebo nekdy staci napsat
a muzu poslat skutecny navrh. Zatim prosim nikde nezverejnovat.
jL
Profil *
Jeste jsem to zvazil a rozmyslel jsem si to, tady je nahled k videni me prace:
http://joe.own.cz/weby/jp/design.png

Muzes se k tomu vyjadrit tady (a i ostatni), do mailu mi chodi hodne spamu a mohl bych to prehlednout :(
Sburicova
Profil *
jL
Vypadá to docela dobře, jen ty barvy jsou trochu nevýrazné.
jL
Profil *
Sburicova
Myslim, ze nema cenu tady ted resit muj navrh. Takove barvy maji svuj vyznam, i kdyz uz existuje trosku upravena verze, ale jak pisu, je to zamer.
Menyhart
Profil *
Asi to skúsim aj ja:)... Odovzdám do 27.12
janavk
Profil
Menyhart Dobře, těším se na návrh.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0