Autor Zpráva
FRIAN
Profil *
VÁNOČNÍ SLEVA 50% na veškeré grafické práce... - 50% Vám zpříjemní život ;o).

Tak jsem tu také se svou "vánoční nabídku" - jsem schopen vytvořit veškerou web grafiku - formáty *.gif, *.jpg, *.png, *.fla, *.swf...
Po té případně převést do kódu ;o).

Některé mé dosavadní výtvory naleznete zde - http://frian.ic.cz/navrhy/.

Z oblasti kódu zatím nemám žádné reference, ale již se na tom pracuje - zde, jak viděti jest možno se pomalu, ale jistě rýsuje web o didgeridoo a nadále se pracuje na tomto webu, který by měl v budoucnu sloužit pro výměnu ikonek...

Zdraví Vás ježíšek aka FRIAN - všem co se dočetli až do tohoto písmene přeji příjemné prožití vánočních svátků...

-------------------------------------
ICQ: 408-782-100
E-mail: jahoda.honza@seznam.cz
(kdo by měl zájem, račte mě kontaktovat - jedu nonstop, 24 hodin denně !!)
FRIAN
Profil *
Ještě bych rád dodal přibližný ceník (pro představu):

- Kompletní grafický návrh stránky = 1400 Kč - 50% = 700 Kč
- Balík 3 bannerů či jiných reklamních panelů (domluvou) = 800 Kč - 50% = 400 Kč
- nakódování webu do (x)HTML + CSS = 1400 Kč - 50% = 700 Kč

Kdyby jste chtěli znát odhadovanou cenu něčeho jiného - nějaké konkrétní věci, tak neváhejte a pište na e-mail: jahoda.honza@seznam.cz a já Vám udělám nezávaznou cenovou kalkulaci ;o)...
unipow
Profil
FRIAN
Napiš mi na email, nějaké bannery si nechám udělat, ať máš taky ježíška.
FRIAN
Profil
unipow Ok - už jsem napsal ;o).

Ještě by jsem chtěl dodat k tomu inzerátu nabídku vytvoření různých informačních letáků a jiných tiskovin ( 300Kč/1 strana A5 )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0