Autor Zpráva
Mynus
Profil
Hľadám prácu ako externý grafik. Či už krátkodobo, alebo dlhodobo (ŽL zatiaľ nemám). Snažím sa nevyhýbať žiadnemu z existujúcich "charakterov" grafiky. Či už sú to vektory, reklamné prospekty, logá, návrhy na tričká ... atď. Grafike sa venujem popri štúdiu na škole.
Ovládam práce s grafickými programami Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.
Navštívte moje portfólio : www.mynus.sk , kde si môžete pozrieť zopár mojich prác.

Prajem pekný deň. :)
Anamorphy
Profil
Konečne po dlhom čase vidím práce normálneho kvalitného dizajnéra. Akurát z webov Wax_design a tá restaurace sú značne nepekné, skús sa vyhýbať tradičnému layoutu stránok, môžeš tým lepšie uplatniť kreatívne nápady a kresby. Príjemné sviatky plné času pre prácu :)
wimstr
Profil
fakt moc pěkný práce...
Mynus
Profil
Konečne po dlhom čase vidím práce normálneho kvalitného dizajnéra. Akurát z webov Wax_design a tá restaurace sú značne nepekné, skús sa vyhýbať tradičnému layoutu stránok, môžeš tým lepšie uplatniť kreatívne nápady a kresby. Príjemné sviatky plné času pre prácu :)

heh diky ale to bude asi tym, ze ja na webdizajn velmi nie som(aj to vidno:)), tuto parketu radsej prenechavam viac zbehlim v tomto smere. :)
Anamorphy
Profil
Áno vidno :) Ten webík je ako fajn koláč, ktorý si nedopiekol zvnútra (nespravil si skriptá, len exportoval z ImageReady). Skúšal si flash? Niesi tak obmedzovaný pravými uhlami, plus máš možnosť animácie. Prijmi potom autorizáciu z icq, niekedy v budúcnosti využijem tvoj skill v ilustrátore.
Mynus
Profil
všetko stále platné ;)

www.mynus.sk
Axamith
Profil
Mynus pro mě dělal grafiku na http://www.naradi-sv.cz/czech/index.php a mohu vřele doporučit. Maximální spokojenost a hlavně rychlá reakce na připomínky. Obdržel jsem hotová *.PSD a řezal jsem si sám podle potřeby.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0