Autor Zpráva
Filips
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli tady není nějaký šikovný člověk se zájmem o redakční systémy a chvílí volného času. Mám web www.about-cms.cz o redakčních systémech, ale bohužel nějak přestávám mít čas. Mám do budoucna hodně plánů jak tento web vylepšit, ale jak jsem již řekl není dostatek času. Na web si začínají pomalu zvykat i lidé, kteří hledají nějaký ten systémek, ale nemůžu jim nabídnout to co bych si představoval. Proto hledám redaktora do tohoto projektu.

Co očekávám?
Znalost redakčních systémů. Nebo můžete znát jen některý a můžete web zásobovat články o tom vašem systému. A také trochu časové flexibility

Co nabízím
Za opravdu dobrý článek mohu nabídnout i finanční ohodnocení. Dále třeba umístění reklamy, banneru, odkazu... na About-CMS.

Kontakt
mail: info@about-cms.cz
ICQ: 499-430-742

Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat pište na výše uvedené kontakty nebo sem. Děkuji za přečtení ;-)
Str4wberry
Profil
Zajímalo by mě, jaká je návštěvnost webu.
Filips
Profil
Str4wberry
Je to proměnlivé, mezi 50 - 60 - 70 (někdy i více) za den. Jak kdy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0