Autor Zpráva
Krajíc
Profil *
Zdravím,chtěl bych se zeptat,kolik by mohla stát animace která by byla zařazena na začátek videí.
Jednalo by se o jednoduchou animaci,zhruba toto:
Objevil by se název stránky,chvíly by "stál" a pak by od posledního písmene pomalu odjel pryč.

Proty kteří ve flashi pracují to není problém,ale pro mě jako pro laika je :-)
Děkuji za odpovědi.
Krajíc
Oleg
Profil
Cca 600 ? To je normalni hodinova sazba :) Kdyby neco pis do ICQ nebo mail
Krajíc
Profil *
Podle mě je 600,- příliš na tak krátkou animaci.A platit někoho od hodiny není zrovna dobrý způsob,někdo tuhle práci bude dělat 30minut a vezme si 150,- a někdo ji bude stejně dobře ale řekne že to dělal 3hodiny a bude chtít 1000,-
flz
Profil
taketo mini zakazky sa vacsinou riesie barterom,
alebo niekoho ukecas, ze nech si spravi referencie :)
Krajíc
Profil *
Mohl bych nabídnout nějakou menší finanční odměnu,reklamu na budoucích stránkách. :-)
katulienka
Profil *
napis na katka@bestof.sk a nejak sa dohodneme
TomBiker
Profil *
ozvy se mi na icq (243172147) nekolik animovanejch splash screenu do videii uz mam za sebou, to co chces je hracka a jak zde bylo zmineno 600 mi pripada jako hodne prepalene. Pokud mas zajem ozvy se, ukazu reference a dohoda neni problemem;)
1okaty
Profil
ja si myslim ze 600 je ozaj hodinova sadzba a toto je tak na hodinu, inak sa neoplati zapinat koli tomu pocitac, ale kedze uz ho mam zapnuty... tak to spravim zadara.. nooo ale sorry ja zadara nerobim...
1okaty
Profil
inak ked uz o to ide.... ked tam ma byt taka chaba animacia, tak to uz tam nemusi byt ziadna... spravte radsej poriadnu, nech to ma svoj efekt...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0