Autor Zpráva
Mára unreg
Profil *
Ahoj poptvám napsání jednoduchého skriptu. Chtěl bych udělat překladač s pomocí google translator. Pokud by byl někdo schopen napsat skript, který by umožňoval překlad pomocí google translator dejte vedět - pouze okno na text, volba jazyka a tlacitko prelozit. Neni třeba nic složitého, ale neco "hezčího" než obyčejný iframe, jestli mě chápete. ¨Pokud je někdo ochotný něco podobnýho zbastlit, hodte mi sem odhat ceny, ja vám dám kontakt. Díky
armin
Profil
Neco takoveto?
Mára unreg
Profil *
jo, presne todle bych moc chtěl ;)
Mára unreg
Profil *
dá se to někde vyguglit? nebo za njákej drobák poskytnout? nebo se mám naučit php?
armin
Profil
Mára unreg: Ja to napsal za cca. 5 minut, vyuzitim tridy pro reseni vzdaleneho postovani (ne vsude je povoleno curl). Zkousel jsem i cz => en, ale dochazelo k rozpadu diakritiky, takze je to "funkcni" ve smeru en => jakykoliv jiny jazyk, resp. na preklad lze davat cokoliv bez diakritiky v jakemkoliv jazyku (ktery diakritiku nepouziva). Nemam cas dal zjistovat proc... Pokud ti to v takoveto forme staci, tak si to klidne stahni. Pokud citis vnitrni potrebu se i nejak financne revansovat, kontaktuj me, faktura samozrejmosti.
Mára unreg
Profil *
sqělý. díky moc. až se dostanu domu/k ftp. ozkoušim to, pošlu na účet poděkování...
Mára unreg
Profil *
tak to běží. poslal jsem alespoň symbolicky na cigarety /doufám, že nekouříte ;)/ snad to neurazí. ještě jednou dík
TSD
Profil
Mára unreg
Když jsem četl, že budeš něco posílat, tak jsem si říkal, co by mi na platbu bez variabilního symbolu a přiřazené faktury řekla účetní. Myslím že by radost neměla :)
armin
Profil
TSD: Variabilni symbol neni nikterak dulezity. Mam plateby od lidi co treba poslou castku bez DPH a pak za tyden poslou DPH, nebo nekteri jsou natolik silne osobnosti ze uvedou "vlastni" variabilni symbol. Takze nejak tak... podstatne je byt si schopen sparovat ty platby a udelat si v tom sam poradek.
TSD
Profil
armin
Přesně tak. A když mi na účet přiskočí 50kč a nebudu mít vydanou fakturu, tak bude účetní půl hodiny remcat :)
armin
Profil
TSD: Bouchne se FA na castku kterou mi Mára unreg poslal a pohoda.

Mára unreg: Akorad by bylo fajn kdybys mi hodil na mejla - treba pres kontaktni formular co je na nalikovane strance na kontakt na me - tve osobni info (jmeno, adresa, mesto, psc, telefon, email, web), abych moh vystavit FAcko. Jinak nekourim (ani ani).
Mára unreg
Profil *
armin: tak jsem ti poslal ty údaje. ja fakturu nepotrebuju, ale snad to pomuze do toho ucetnictvi...
armin
Profil
Mára unreg: Ja je bouchnu na FA a budu mit klidny zivot... sakris, jen tedka se divam, to je zase hodin, fiha :-/
Mára unreg
Profil *
tak to prestalo fungovat. myslite, ze to je blokace ze strany googlu?
Gekon
Profil
Mára unreg
Spíš nějaký samodestrukční bug od Armina. Být tebou, řekl bych si o ty peníze.

No dobře, spíš bych řekl, že Google něco lehce pozměnil v tom skriptu, teď je jenom otázkou co.
Morasino
Profil
Mára unreg
Napiš mu, on ti to ,,možná" opravý.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0