Autor Zpráva
Jindrik
Profil
Zdravím,
mám zajímavou nabídku.. hodně jsem teď obohatil svůj seznam cz/sk katalogů do kterých registruji weby a teď je potřebuju všechny odzkoušet a roztřídit. Protože se mi to nechce jen tak procházet tak nabízím prvnímu zájemci registraci do všech katalogů za 500 kč. Jedná se o 234 cz/sk katalogů. Samozřejmě nemůžu zaručit registraci do všech, protože některé budu vyřazovat a některé jsou tématické. každý katalog má PR 3+ nebo SR 30+ .. Kdyby náhodou bylo toho odpadu víc, než předpokládám a počet katalogů do kterých vám zaregistruju web byl menší než 150 tak vám budu počítat 3kč/katalog.
souki
Profil
Děláš i eshopy?
Jindrik
Profil
Ano.. registruji i eshopy
unipow
Profil
Jindrik
každý katalog má PR 3+ nebo SR 30+

Katalog má PR3 a SR 30? To jako na všech stránkách? To bych tedy prosil registraci taky, jsem ochoten dát 20Kč za každou registraci, když budu na stránce s PR3 a SR 30. Jaké bude množství odkazů na dané stránce?
taltos
Profil *
Jindrik
Měl bych pravděpodobně zájem o registraci do katalogů, už jsem ale podobné věci nechával dělat. Prosím o zaslání seznamu katalogů na lukas.bryksa@centrum.cz

Díky
Jindrik
Profil
unipow
ne.. katalogy mají PR3+ nebo SR 30+ .. to znamená, že mám konkrétně asi 3 katalogy co mají sice PR 2 ale SR 30+ . A to jestli má každý katalog všechny své stránky PR 3+ to nevím, protože jak sem uz psal tak si je teprv musím vsechny projít a roztřídit. Ale myslím, že to u všech určitě nebude. Uvedený pagerank je z hlavních stran katalogů.

Upozornuji ze uvedena cenova nabidka plati pouze pro prvniho zajemce, ktery si registraci opravdu objedna.. Jinak si bezne uctuju 5kc/katalog.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0