Autor Zpráva
Lukin
Profil *
Dobrý den, sháním dobrého webmastera

Podmínky:
1. musí být z Prahy (osobní kontakt)
2. musí umět dělat dobré weby
3. dá mi 10% provizi

Musel jsem odřeknout zakázku, ale slíbil jsem, že jim někoho doporučím, je to firma z Prahy.
Pokud máte o tuto zakázku zájem, neváhejte mi napsat na e-mail: janue@seznam.cz, já vás potom s danou firmou skontaktuji a vy mě zaplatíte provizi 10%. Myslím si, že to bude kšeft asi kolem 10 000kč.

neváhejte a odepište, pokud nemáte co dělat a chcete si něco vydělat.
habendorf
Profil
dá mi 10% provizi

Gratuluji k prvenství, jsi první za celou dobu, kdo se tu snaží vydělat :o(
Yuhů
Profil
já chci taky provizi 1% za nesmazání inzerátu!

Každopádně přesouvám do nezařazených dotazů.

Zakázka za deset tisíc v Praze? Hm, nevím. Znám v Praze lidi (a počítám se k nim), kteří za deset tisíc ani nezapnou počítač.
Vít Dlouhý
Profil
Yuhů, dám ti 20 tisíc, když si zapneš počítač... :-D

Jinak nechápu, proč to odsuzujete, když nevíte oč jde...
ronnie
Profil
Tak za 10 litru bych pocitac zapnul:)))
Webspy
Profil
Za 25 tisíc bych zapnul Notepada :-))))))
Lukin
Profil *
No, snažil jsem se to do nezařaditelnejch napsat, ale asi se to nepovedlo.
To 1% ti klidně dám, a myslím to vážně, ale ty ho asi stejně nebudeš chtít.
No tak to přesuneme třeba na 20.000, on to není totiž tak můj problém, prostě ať to někdo zkusí. nikdo se ještě nenabídl. ještě bych se chtěl Yuhůa zeptat kolik bere za normální web (třeba jako www.rudovsky.cz). Dle té informace o zapnutí počítače asi tak 500.000Kč ne?
Lukin
Profil *
A hle, informace s www adresou se nesmí psát do závorek bez mezery. Hm. Může být v doméně závorka? Jestli ne, tak by to šlo udělat, aby ten odkaz končil vždy před závorkou - asi se ale nikomu nechce. Jo, na to, kolik chceš za webové stránky Yuhů, jsem se ptal, abych si mohl podle toho účtovat já (- 50% za to, že nejsem profesionál a vůbec, že nejsem asi takovej machr jako ty)
Lukin
Profil *
Jo, takže když jsem zvedl cenu dostaneš 200Kč Yuhů :-)
Hanz
Profil
Kdybych byl z Prahy tak bych ti takový trapný web jako je " www.rudovsky.cz " udělal i za polovic :))
mat
Profil
Hanzi, kdyby ti něco říkala netiketa, tak o té trapnosti pomlčíš - tvé stránky (ve tvém uživatelském profilu tedy tyhle) svojí grafickou ani uživatelskou (rozuměj informační) hodnotou třeba právě tomu www.rudovsky.cz nesahají ani po kotníky...
Hanz
Profil
mat
Řekl bych že myslíš etiketu ty netiketo.
Hanz
Profil
mat
Jo a pochybuju že se mým stránkám můžou rovnat.
llook
Profil
Hanz
Myslím, že myslí netiketu, tedy etiketu na síti.
Kráťa
Profil
Dyk je ten Rudovský nějak v rámech, autor webu se také zapoměl podepsat...
llook
Profil
Kráťa
Jestli chceš říct něco k rudovsky.cz, tak je myslím někde v kritice. Toto téma se ale vůbec toho webu netýká.
krteczek
Profil *
Zdravím všechny. Tak jsem myslel že bych si něco při te nemocenské přivydělal ale vydím že chtějí jen pražáky :o(... A první kšeft se hledá dost špatně.Tohle (jen pro pražské) je v podstatě diskriminace! Jinak všem přeji krásné svátky a úspěšný rok 2005.
llook
Profil
krteczek
To není diskriminace, to je trh - nabídka a poptávka.
Yuhů
Profil
Reaguji na diskusi z listopadu. Jistě chápete, že jsem to s tím zapnutím počítače myslel trochu jako žert. Osobně weby už nedělám, nevím, kolik bych chtěl za určitý web.

Jinak samozřejmě na provizích nevidím nic špatného.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0