Autor Zpráva
Goumbik22
Profil *
Dobrý den,
nabízím zde k prodeji následující :

---------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------
Design
---------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------

Co se týče designu, hodí se hlavně k osobnímu blogu (IT).V tomto případě jde pouze o grafický návrh (.psd).

Odkaz : Link
Cena : 2 000,- Kč
Poznámka : za 1 000,- Kč převedu design do šablony HTML/CSS validní

zájemci nechť napíší na mail : blaza.tuning[at]seznam.cz
Lexter
Profil
Nechci být dotěrný a nenarážím na nic než na právní stránku. Goumbiku, ta ilustrace je určitě tvá, že?
Goumbik22
Profil *
Vkusná otázka, mám povolení od autora vectorového obrázku využívat tento obrázek pro své komerční účely.
Railbot
Profil
Goumbik22
A tím je? Aby se to dalo ověřit, víš.
Lexter
Profil
Goumbik22
Já jen, že tyhle ilustrace trvají hodiny a jsou velmi náročné. Trochu mě to trklo.
Goumbik22
Profil *
Nebudu tu řešit otázky dopředu.Až bude mít někdo o design vážný zájem, potom to s ním prodiskutuji.Ale stejně pochybuji, že by si to logo tam někdo nechal.Takhle bychom mohli diskutovat do nekonečna
Goumbik22
Profil *
Ano, to trvají.Je to velice náročné.A už z toho důvodu bych nikomu jeho dílo jen tak neukradl.
Railbot
Profil
Goumbik22
Takže jinými slovy vymýšlíš si, někde jsi to sebral a prsknul do toho designu. Jinak bys kolem toho nemusel dělat takové tajemno. Stačí jméno/kick a kontakt na autora, nemusíš o tom diskutovat. Nikdo nebude kupovat kradenou grafiku, to snad chápeš.
Goumbik22
Profil *
Kdo tu mluví o kradené grafice.Je mi upřimně jedno, co si o tom myslíš Ty.Jsi pro mě jedním z těch, kteří takové schopnosti nemají a jenom rýpou do druhých.Říkal jsem vážným zájemcům klidně sdělím autora.Zbytečně to tu spammuješ.
frian.solutions
Profil *
Goumbik22

Dejme tomu, že jsem vážný zájemce, mohl bys mi prosím sdělit jméno autora? : )
Railbot
Profil
Goumbik22
Jaképak rýpání, chci znát autora ilustrace, kterou prodáváš v tom designu. Jakožto zájemce jsi mě svým urážlivým postojem zcela odradil.
Afrod
Profil
Ty lamo řekni jméno autora nebo o to nebudu mít zájem docela se mi to líbí.
svadla
Profil
to je vazne vysoka uroven, slusne chovani vam nic nerika? Vazny zajemce by asi napsal na mail.
Lexter
Profil
svadla
Je to trochu ostré, to je pravda, ale osobně si myslím, že goumbik nemluví pravdu a byla by hloupost nechat vážné zájemce koupit ukradenou ilustraci. Není přece problém prozradit autora, když je vše podle pravidel. Tento obrázek (troufám si to říct) netvořil čech. Tipoval bych to na zahraniční ilustrátory z Deviantartu. Ale mohu se mýlit. Prosím Goumbika o objasnění situace.
svadla
Profil
Lexter
Ja ti rozumim, ikdyz se goumbik tvari trochu neverohodne nejsou dukazy ze je to kradene, proto presumpce neviny.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Lextera, Railbota, frian.solutions a Afroda:
Pokud máte konkrétní důkaz, že Goumbik22 používá neoprávněně cizí výtvor, předložte ho rovnou a neždímejte z něj přiznání. Jméno autora není podstatné — jak byste chtěli prověřit, že je pravé?

Lexter: „Tento obrázek (troufám si to říct) netvořil čech.
Při vší úctě k tvým výtvarným schopnostem si nemyslím, že tohle můžeš odborně posoudit.
Lexter
Profil
Chamurappi
Při vší úctě znám pár zahraničních grafiků s velmi podobným stylem, ale jak jsem řekl, mohu se mýlit.
DoubleThink
Profil *
Při vší úctě k tvým výtvarným schopnostem si nemyslím, že tohle můžeš odborně posoudit.
Souhlasím. Je to celkem obecný styl - vzpomneňme třeba na starý korporát Photopaintu.
M
Profil *
Obrazok v designe nevytvoril cech ani slovak (ako pisal Lexter) ale chlapik zo Singapuru s nickom Artgerm.

http://artgerm.deviantart.com/art/Pepper-Vector-7960615

Je to jeden z najvazenejsich ilustratorov na DA a jeho charakter "Pepper" (futuristicka babena s helmou) je na DA notoricky znama.
Velmi pochybujem, ze umelec takeho kalibru ako je Artgerm by dal povolenie na komercne ucely nejakemu cloveku len tak. Este k tomu v takom hnusnom designe, ak sa to tak vobec da nazvat. Nechcem nikoho urazit, ale toto rozhodne nema hodnotu 2 000 Kc. Osobne si neviem predstavit ze by si to niekto kupil.

PS: Je smutne ze moderatori sa autora vlakna viac menej zastavaju a dalej sa uz radsej nebudem vyjadrovat.

M.
Lexter
Profil
M
Díky, já hledal, ale nedařilo se.
Gekon
Profil
M
Díky za vyjasnění.

MMM
myslím, že nic nebrání tomu, abychom Goumbikovi22 připíchli ikonku zloděje, ne?
M
Profil *
To uz je na vas moderatoroch. Keby to bolo na mne tak by chlapec dostal ban v ramci udrziavania urcitej urovne fora.
Taketo veci na forum podla mna nepatria ;)

M.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
myslím, že nic nebrání tomu, abychom Goumbikovi22 připíchli ikonku zloděje
Není to jeho první prohřešek, před půl rokem zde spamoval a zastavila ho tenkrát až pohrůžka banem. Tudíž nejsem proti postihu. To, že užívá kradenou grafiku vědomě, mu ovšem neprokážeme, zůstane sprostým podezřelým.


Reaguji na M:
Obrazok v designe nevytvoril cech ani slovak (ako pisal Lexter)
Goumbik22 také nikde netvrdil, že autorem je Čech či Slovák :-)

Je smutne ze moderatori sa autora vlakna viac menej zastavaju
Já se ho nezastával. Chtěl jsem vidět důkazy a příspěvky #4 až #15 k nim nijak nesměřovaly, jen na tuto nabídku přiváděly více potenciálních kupců.
Afrod
Profil
Dobře dobře umlouvám se za svoje chování.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0