Autor Zpráva
imperator
Profil *
Pro svůj nedávno spuštěný internetový portál s globálními ambicemi hledám programátory kteří by měli zájem o nejméně dvouletou spolupráci.

Podmínky :
1. znalosti PHP a MySQL
2. angličtina na vysoké úrovni
3. schopnost pokrýt větší množství zakázek najednou

Důležité upozornění než budete číst dál :
1. já řeknu co se má naprogramovat (alespoň rámcově)
2. aplikaci umístím na svůj portál
3. zajistím jazykové překlady
4. zajistím oslovení potenciálních zákazníků/uživatelů “po celém světě“
5. budu dostávat desátek z tržeb souvisejících s danou aplikací
6. po dvou letech bude aplikace moje a bude začleněna spolu s ostatními do portálu “nové generace“
7. smluvně zaručím návrácení Vaší investice nutné pro vytvoření příslušné aplikace po skončení smlouvy v případě, že by o produkt nebyl zájem. Něčeho takového se ale neobávám.

Co nabízím :
1. budete-li schopní, můžou vaše tržby z jedné aplikace přesáhnout 1.000.000,-kč
2. možnost práce na více aplikacích
3. účast na vybudování největšího chovatelského portálu na světě - vynikající reference
4. další spolupráci po skončení smlouvy

Aplikace musí :
1. být multijazyčná
2. umožňovat vkládání dat administrátorem a zároveň umožnit obyčejným uživatelům vkládat další fotografie, blogy, doplňující informace a další
3. interakci s ostatními službami portálu (prozatím jen inzerce)
4. být kompatibilní se všemi nadstandardními moduly
Cílem je vytvořit základní databázi v několika mutacích s drobnými rozdíly, která bude následně za nějaký roční poplatek (20,- až 40,-EUR) nabídnuta potenciálním uživatelům po celém světě k užívání. Všichni zároveň dostanou možnost si na zakázku (za plné ceny) nechat vytvořit nadstandardní moduly, které by pokryli kompletní požadavky na převedení celé papírové agendy do elektronické podoby.
Když budu počítat s globálním nasazením, je na trhu cca 7-10.000 potenciálních zákazníků. Každý zájemce zaplatí ročně poplatek a alespoň část z nich bude chtít nadstandardní upravy aplikace na zakázku. Zároveň se nabízejí placené převody stávajících databází a několikanásobný prodej jednotlivých modulů.
Víc upřesním až na konkrétní dotazy případných zájemců. Můžu poslat odkaz na sice již fungující konkurenční aplikaci ale bez velkých ambicí. Pište na zilvar-petr@post.cz

Děkuji za nabídky
armin
Profil
imperator: Zajimavy je bod 6. Proc 2 roky? Proc ne 2 minuty? Jaky je v tom rozdil? Do podobne situace jsem se pred 1,5 rokem sam namocil. Byl to clovek podobneho kalibru jako Vy, mozna jeste vetsiho. Chtel po me projekt defakto na stejne urovni, do projektu nebyl schopen za rok vyvoje vlozit ani 50 haleru. Jedine co jsem mel, tak byl prislib dotace z EU v hodnote 4mio Kc. Vysledkem teto spoluprace bylo to, ze ja mel projekt hotovy na 95% a zadarmo to z ruky nedam. Poptavajici operoval s tim, ze dotaci nedostane, dokud projekt neodprezentuje. Pak jsem si prostudoval jak to s dotacemi je a od spoluprace jsem odstoupil. Zadne dotace neexistovali, slo dotycnemu jen o to, aby ziskal zadarmo projekt v hodnote nekolika set tisic Kc zdarma a smat se, jak je priserne chytrej. Bohuzel jsem mu to neumoznil.

Jinak nechtel jsem se Vasi nabidky nijak dotknout, pouze vychazim z vlastni zkusenosti. Me osobne tato stagnace docela vyrazne poznacila.
imperator
Profil *
Těm obavám rozumím. Dva roky to jsou proto, že po této době buď už stejně nebude víceméně komu prodávat a za další, bude několik různých aplikací sloučeno do jedné jediné a vše se hodně prováže. V tom okamžiku už chci celý systém vzít na sebe. Tento způsob jsem se rozhodl zkusit proto, že se mi nedostává dost času abych řešil korespondenci s uživateli, zakázky a případné reklamace. Všechny tyto starosti včetně 90% tržeb chci přenechat přímo vývojářům. A za další, nabízím písemné záruky dle přání, že po těch dvou letech případně dorovnám rozdíl mezi náklady a příjmy aby na tom vývojáři netratili. Koneckonců ani nemusím databázi mít fizicky u sebe. Pouze se do ní musí "vcházet" z mého portálu. Mojí se může stát až po vyrovnání s vývojaři. Předpokládám, že by aplikaci šlo kdykoliv zablokovat abych se do ní nedostal když poruším dohodu, že?

Jakýs takýs konkurent je na adrese www.dogterminal.com. Jeho zaměření je ale jiné. Jinou vážnou konkurenci prozatím nemám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0