Autor Zpráva
Speeder
Profil
Ponúkam preklad z češtiny do slovenčiny - cena 3€ - 90,38 SKK za normostranu alebo z angličtiny do slovenčiny za 6€ - 180,76 SKK za normostranu.

Kontakt:
E-mail: speeder121@gmail.com
ICQ: 343485060
Gekon
Profil
Speeder
Máš nějaké reference?
Speeder
Profil
Čo sa týka referencií - zatiaľ som prekladal niekoľko menších vecí (nejaké články) + skoro kompletný web jedného tímu, ktorý tvoril (možno ešte aj tvorí) freeware hry, preklad toho webu by sa snáď ešte dal nájsť - v prípade naozaj vážneho záujmu môžem poskytnúť, ale zase až tak veľmi, aby som to sem dával, sa tým chváliť nechcem - bolo to už dosť dávno a vtedy šlo hlavne o to, aby som to vôbec preložil, a čo najrýchlejšie, nie o nejakú bezchybnosť či štylistickosť.

Pravdu povediac, ide mi aj o získanie referencií - ale tiež by som si ako študent rád aj privyrobil nejaké tie peniaze, preto som zvolil takú cenu, ktorá by hádam pre niekoho, kto ten preklad naozaj potrebuje, mohla byť aj vcelku zaujímavá, napriek tomu, že zadarmo to tiež nie je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0