Autor Zpráva
eLeM
Profil
Zdravim

potrebuji sehnat nekoho kdo by mi pomohl nakodovat jednu stranku do xhtml. Zkousel sem to sam ale bohuzel mi to trva strasne moc casu a vysledek je spatny. Stacila by mi jen rozrezat jedna stranka zbytek bych si jiz dodelal ale abych mel ten zaklad z ktereho bych to pochopil jedna se o takovouto grafiku Samozrejme mohu poskytnout psd soubor ci rozrezat na obrazky. Diky
Michal_P
Profil
Zdravim,

rád s tím pomůžu za nějakou menší odměnu. Sám bych to rozřezal a nakódoval do xhtml. Jestli budeš mít zájem, napiš mi na michalpadevet@email.cz a určitě se domluvíme, samozřejmě můžu poslat nějaké reference.
don jebot
Profil
taktiez sa pripajam nakodujem a rozrezem(za nejaku tu odmenu) .... opalekmichal@yahoo.com
eLeM
Profil
muzu se zeptat co si predstavujes pod pojmem mensi odmena??? ja zase nepotrebuji udelat cely web jen jednu stranku zbytek uz poridim sam napozicovat do divu to umim ale dat to do xhtml a pri vypnutych obrazkach aby se to zobrazilo jen jako holy text atd to je problem... diky za info kdyztak posli nejake reference
Kowestra
Profil *
Poslal jsem ti e-mail.
japlavaren
Profil
eLeM
mam tiez zaujem, cena 500 kc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0