Autor Zpráva
wees
Profil *
Dobrý den,
nabízím vytvoření www stránek zdarma. Pokud máte zájem napište mi na vozeh.jan@hotmail.com
Více informací na:
www.deg.deg.cz.
Taps
Profil
wees
abych řekl pravdu tak i tvé internetové stránky na mě moc kladně nepůsobí.
radas
Profil *
nemluvě že mi ve FF na teto adrese http://www.wees.euweb.cz/formular.php nefunguje čeština...
Nox
Profil
Tak...je to zdarma, no...
radas
Profil *
ja chapu že je to zadarmo každy tak začínal, ale ať to trochu vypada a hlavně hodně lidi da na první dojem...nebyla to odemně kritika jen takové upozorněni...
Plaváček
Profil
Darovanému webu na kód nekoukej. Aneb jsme v sekci "Práce a zakázky", tak se zdržte zbytečných a nesouvisejících komentářů.
Sqlitator
Profil
Nezlob se na mě, ale za 3 roky nabízet tohle? I když je to zadarmo, tak nepočítej s tím, že se někdo ozve...
J
Profil *
wees informuje: "Ceník - je tu proto, že až se více zdokonalím a nějaké ty projekty budu mít hotové, tak budou moje služby placené." Člověk se zdokonaluje praxí. Tak proč ho odrazovat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Sqlitatora a ostatní (již smazané):
Má velkou šanci, že se mu někdo ozve, protože jeho nabídku vidí kvůli vašim příspěvkům třikrát víc lidí. Nebýt vás, dávno by zapadla. Jestli si myslíte, že si nezaslouží pozornost, tak mu ji nezískávejte.
BuZZ
Profil
J
ano ma pravdu proc ho odrazovat neni to zas tak špatné stačí vychytat drobné mouchy, a pokud ho to bude dále bavit jistě se zlepší.
TyJo
Profil
Dobrý den,
nabízím vytvoření www stránek zdarma. Pokud máte zájem napište mi na vozeh.jan@hotmail.com
Více informací na:
www.deg.deg.cz.
Já to beru. Rád bych tě zapojil do projektu nAdibAn. Děláme na tom s pár lidma pomoc se nam vždycky hodí.

Pro ty, co umí jenom kritizovat, projekty zadara dělají službu lidem na
internetu. Tak prosím, příště se před tím jak začnete někoho hodnotit, zamyslete
nad tím jak jste začínali vy a kolik jste toho udělali pro jiné.
Přeju
pěkný den.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0