Autor Zpráva
Jindrik
Profil
Zdravím,
nabízím své služby v oblasti kódování (X)HTML+CSS šablon. Příjmám jednorázové zakázky i nabídky na dlouhodobější spolupráci.

Mé reference:

* kompletně naprogramované weby (HTML,CSS,PHP,MySql) :www.cmexclusive.cz , www.italiaspeed.cz , www.caseliner.eu , www.recenzeher.eu a další.
* validní nakódované (X)HTML + css šablony z dodaných grafických návrhů zájemcům ukážu mailem


..Samozřejmě možnost vystavení faktury.

Kontakt:
lekes.jiri@seznam.cz

S pozdravem, Jiří Lekeš.
Jindrik
Profil
Doděláno několik nových šablon.. Rozšiřuji nabídku i na programování v PHP & MySql (upřednostňuju menší, méně časově náročné projekty).
Jindrik
Profil
Zase aktuální
Jindrik
Profil
Stále aktuální...

Nabízím validní kód optimalizovaný pro všechny běžně dostupné prohlížeče s ohledem na SEO.

Momentálně zájemcům (či nedůvěřivcům :) ) mohu ukázat cca 16 nakódovaných šablon V (X)HTML + CSS.

můžete mě kontaktovat také na ICQ: 238542378
Jindrik
Profil
opět aktuální.. přibyly nové reference
w1k
Profil *
nic v zlom, ale preco by som si u teba nedal urobit stranku:
kodovanie nieje len o tom NAKODOVAT stranku, ale urobit ju aj pristupnu a pouzitelnu..

na tych tvojich pri vypnutych obrazkoch chybaju textove informacie, niekde zmizne cela hlavicka, niekde komplet menu, inde zase cela stranka..
Jindrik
Profil
Dovolím si s tebou nesouhlasit.. textové alternativy obrázků používám vždy.. už kvůli přístupnosti vyhledávačů, nevidomých apod. Ale na druhou stranu co se týče designu stránky samozřejmě uznávám, že jsem vzhled webu bez obrázků moc nekontroloval. Tudíž mi některé texty stránky s vypnutými obrázky splývaly s podkladem (ale jsou tam). Jsi první kdo mě na to upozornil tak za to děkuju a v dalších pracích už se zaměřím i na tu poslední hrstku lidí co si stál ještě vypínají obrázky.. To pro mě není problém.

Ale stejně nechápu proč to píšeš ještě sem.. svůj názor jsi mi na icq řekl, tak proč za každou cenu špinit ještě tohle vlákno? .. Každému ukazuji ty samé reference takže si každý může rozhodnout sám jestli se mu mé práce zdají dobré nebo ne. O kritiku v tomhle vlákně opravdu nestojím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0