Autor Zpráva
Arathan
Profil
Zdravím,

sháním někoho, kdo umí dobře pracovat s WebZdarma, nebo IC.cz a je ochoten udělat a spravovat jeden web.

Udělal bych si ho sám, ale jsem lama.:-)

Díky

Arathan
ICQ: 387-251-710
Skype: ar-athan
Email: jenda.h@gmail.com

Moderátor Chamurappi: Překopíroval jsem sem kontaktní údaje. Zájemci je využijí a nebudou psát do diskuse.
Taps
Profil
Arathan
čeho se bude web týkat a jak bude rozsáhlý ?
pEeLL
Profil
Arathan
Udělal bych si ho sám, ale jsem lama.:-)
tak se vrat zpet do zoo.

co takhle a alespon napsat jestli zadarmo nebo za penize.
urcite by taky neskodily detaily alespon ceho by se web tykal
atd
Arathan
Profil
No, vzhledem k tomu, že by to byl bezplatný web, tak by to bylo zdarma.

Předpokládal jsem, že bychom se na detailech domluvili na nějakém jiném kontaktu, ale budiž.

Byl by to vlastně takový profilový web jednoho herce. Byly by tam uveřejňovány novinky, samozřejmě galerie, různé další sekce, videa atd.
Hitman
Profil
Udělal bych si ho sám, ale jsem lama.:-)
Na d.jwp.cz začínají chodit i zvířata, hezké.

Co takhle si přečíst pravidla? Nevidím tu kontakt.
Mistr
Profil
Arathan
Čili, pokud se nepletu, Tvá představa je takováto: Člověk, kterého hledáš, bezplatně stvoří web, který bude referovat o nějakém herci (mimochodem o kterém?). Bude tam psáno, v čem hrál, jak se má, kde má nové tetování či piercing, kde se narodil, jak teď žije (žije-li) atp. K tomu asi řada fotografií. A navíc jej bude udržovat dále v chodu. Naplňovat ho dalším obsahem a přidávat tam další cizí fotografie, které nalezne někde na internetu.

Rozumím tomu správně?

Pak bych Ti doporučil přednést jméno tohoto herce a hledat jeho fanoušky. Jinak se Ti web rozjet nepodaří.

A mimochodem: Jaká je Tvoje úloha v tomto celém projektu? Úloha duchovního otce?

Hitman
Nevidím tu kontakt.
Kontakt je v Arathanově profilu.
Arathan
Profil
Takže, bylo by to o Matthew Perrym. Fanoušky by nebyl takový problém sehnat, je pár serverů, kde by se dal web prezentovat - ovšem pokud bude kvalitní.:-)

Má úloha? Já bych sháněl vše potřebné k tomu webu - obrázky, články a podobné věci, jen potřebuji někoho, kdo to dokáže spravovat, vše vkládat na ten web.

Čili ten, kdo by byl ochoten to dělat, vlastně ani nemusí toho herce podporovat, i když by to bylo výhodou.:-)
Akacko
Profil
Arathan
A nestačil by ti nějaký redakční systém s přehlednou administraci, do které bys mohl vkládat články, obrázky atd. sám?
Hitman
Profil
Mistr

Jak vidím, i někteří moderátoři zapomínají na pravidla, nic proti tobě. Jistě, že má kontakt v profilu, ale každý neví, jak diskuse funguje a tak neví, kde profil může najít.

Viz. Pravidla pro práce a zakázky.

Špatně – „Můj kontakt najdete v profilu.“
Správně- Můj kontakt je: Arathan@seznam.cz.
Arathan
Profil
Ok, tak tedy se omlouvám, já sám jsem nevěděl, jak diskuze funguje.

ICQ: 387-251-710
Skype: ar-athan
Email: jenda.h@gmail.com

To Akacko: No, já jsem právě doufal ve vyšší kvalitu toho webu, proto jsem jmenoval WebZdarma.cz.:-)
Jan Tvrdík
Profil
Arathan:
doufal jsem ve vyšší kvalitu toho webu, proto jsem jmenoval WebZdarma.cz.
WZ není zrovna známkou kvality, pokud ti jde o kvalitu, tak investuj alespoň pár stovek ročně do domény a hostingu.

Znáš http://www.webnode.cz/?
Arathan
Profil
Já ale stále mluvím o neplaceném webu, tudíž potom pro mě WZ kvalita je, například, proti estrankam:-D.

Webnode, no, viděl jsem pár ukázek těch webů, ale stále se mi více líbí weby udělané přes WZ nebo IC.

A pár stovek měsíčně si mohu těžko dovolit, když jsem právě dokončil ZŠ, že?:-)
Mistr
Profil
Hitman
Ano, měl jsem být příkřejší a inzerát bez uvedeného kontaktu smáznout či alespoň přesunout k ledu.

Jistě, že má kontakt v profilu
Což není tak úplně obvyklé. Ostatně viz třeba Alphardův profil.

každý neví, jak diskuse funguje a tak neví, kde profil může najít
Ovšem Ty to víš a informace byla adresována Tobě.


Každopádně děkuji, že tak dbáš dodržování předepsaných pravidel zde na diskusi.
Hitman
Profil
Mistr
Nechtěl jsem se hádat, jen jsem chtěl, aby se pravidla dodržovali, když už tu jsou. Zadavateli určitě nebude na škodu, když kontakt přidá přímo do inzerátu, je to přehlednější, i pro mně, nemusím se dívat do jeho profilu, kde někdy ani kontakt není.

Ano, měl jsem být příkřejší a inzerát bez uvedeného kontaktu smáznout či alespoň přesunout k ledu.
Nevím čeho tím chceš dosáhnout, ale proč mu kontakt jednoduše s upozorněním nepřidat tak, jako to dělá třeba Chamurappi?

Asi do toho nemám co mluvit, nejsem moderátor, jen to byl takový můj komentář, upozornění na pravidla.

Moderátor Mistr: Abychom zbytečně nadále neodváděli pozornost od původního inzerátu kolegy Arathana, odpovím Ti touto moderátorskou vsuvkou. Já Ti děkuji za upozornění na chybějící kontakt i za upozornění na můj prohřešek vůči nastoleným pravidlům. Tím bychom, myslím, mohli naši diskusi na toto téma ukončit. Jsi-li jiného názoru, mé kontakty, najdeš ve zdejším profilu. :-)
imploder
Profil
Arathan
A pár stovek měsíčně si mohu těžko dovolit, když jsem právě dokončil ZŠ, že?:-)
Ne měsíčně, ale ročně. Doména stojí pár stovek ročně.
Arathan
Profil
imploder
„A pár stovek měsíčně si mohu těžko dovolit, když jsem právě dokončil ZŠ, že?:-)“
Ne měsíčně, ale ročně. Doména stojí pár stovek ročně.

To už pro mě pak není takový rozdíl, opravdu si nemohu dovolit platit si doménu.
imploder
Profil
Arathan
Tak zkus hy.cz - je to jako wz.cz nebo ic.cz, ale rychlé a za symbolický poplatek myslím 30 kč ti i odstraní reklamní lištu.
Arathan
Profil
imploder
Tak zkus hy.cz - je to jako wz.cz nebo ic.cz, ale rychlé a za symbolický poplatek myslím 30 kč ti i odstraní reklamní lištu.

Ale mě přece jde o to, že nedokážu s takovými servery pracovat, jinak bych si to udělal na WZ.cz a bylo by.
krakatoa2
Profil *
Moderátor Chamurappi: Smazáno. Milý krakatoa2, přestaň spamovat, nebo budeš potrestán.
Arathan
Profil
Krakatoa: Ano, napsal jsem jednomu, ten mi řekl, že jen šablonu a ten druhý má na webu uvedeno, co dělá.
DobyTeKK
Profil *
Arathan, sice nevíš co chceš, ale budiž.
Pokud máš zájem, moje ICQ je 361746946.
Snad se dohodneme..
Chamurappi
Profil
Reaguji na DobyTeKK:
Proč nám píšeš svoje ICQ číslo? Proč raději nekontaktuješ rovnou Arathana, když on už zde kontakt na sebe uvedl?


Další příspěvky porušující pravidla povedou k zamknutí.
Arathan
Profil
Nějak nevím, jestli to mám napsat sem, nebo založit nový topic, ale když to je k tomu samému.

Tentokrát bych potřeboval nějakého schopného grafika. Můžete mi psát na ICQ, kde zjistíte, co konkrétně. Prostě potřebuju udělat nějaké záhlaví atd.
Arathan
Profil
Tak vzhledem k tomu, že jsem našel web, který je zaměřen tak, jak jsem si představoval, tak se přidám k tamější komunitě a zde to zamykám - děkuji všem za odpovědi.:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0