Autor Zpráva
P.P
Profil *
Zdravím, hledám někoho kdo má čas a ochotu aby vyhledal fotbalové týmy a stadiony podle zadání a zakreslil mi je na mapce co mu pošlu. Odměna jistá. Spěchá.

ICQ : 585619715
Luko255
Profil
Napíšte mi na: luko255@gmail.com, alebo napíšte Vašu e-mailovú adresu a ja sa Vám ozvem. ICQ ako spoľahlivú formu kontaktu neberiem. :)

Moderátor Mistr: Pamatuj na zdejší pravidla!
P.P
Profil *
Díky poptávka už není aktualní
yellow
Profil
POZOR

Dne 3.7 v 18:30 jsem odpověděl na icq 585619715, že mám zájem o tuto zákázku. Na mail jsem dostal podrobnější instrukce z mailu pyren@email.cz a za provedení této práce jsem měl dostat 500Kč. Jelikož se mi to zdálo moc, nabídl jsem se, že to provedu za 250Kč.
K předání práce došlo 4.7 na poledne. S výsledkem byl dotyčný spokojen a slíbil, že zaplatí 250Kč kreditu na mnou zvolené číslo do dvou dnů. Což se nestalo.
6.7 na otázku, kdy dobije domluvený kredit odpověděl: "zítra".
8.7 na otázku, kdy dobije domluvený kredit odpověděl: "zítra".

Jelikož se ani dnes tak nestalo, žádám dotyčného aby se vyjádřil i zde, v čem je problém a kdy k dobití kreditu skutečně dojde, což mu teď napíšu na icq: 585619715 a mail pyren@email.cz.

Pokud k domluvě nedojde, žádám aby bylo IP 81.200.48.***, pokud se shoduje s IP založením tohoto topiku označeno jako potenciální podvodník.
yellow
Profil
Takže tímto se omlouvám dotyčnému jestli jsem mu předchozím příspěvkem způsobil nějaké nepříjemnosti s jinými zakázkami. Vidím hned za každým podvodníka, moje vina a oni kupodivu existují i slušní lidi.
Takže pod ICQ: 585619715, mailem pyren@email.cz a IP 81.200.48.*** se neskrývá podvodník a pokud náhodou jste netrpělivý jako já a chtěli byste mít vyplaceno všechno hned, tak mějte chvilku trpělivost, aspoň v tomto případě, určitě k dohodě dojde.
K dobití kreditu před chvílí došlo a shodli jsme se, že jsem tu stresoval předchozím příspěvkem trošku předčasně.
Bubák
Profil
pokud náhodou jste netrpělivý jako já a chtěli byste mít vyplaceno všechno hned, tak mějte chvilku trpělivost
Být trpělivý s někým, kdo 3× nedodrží slovo?
Str4wberry
Profil
Pomocníka poptávající P.P zaplatil později. Ale na vykřičník to zase není. Co s tím? Jsem pro smazání.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Na vykřičník to sice není, ale pokud vlákno vymažeme a situace se bude za nějakou dobu opakovat, nedohledáme souvislosti.
Na druhou stranu tady P.P zadal už víc zakázek a žádný jiný problém nahlášený nebyl.
Takže nevím.

zaplatil později
Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby si yellow veřejně nepostěžoval…

Moderátor Str4wberry: Navráceno a zamčeno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0