Autor Zpráva
DWarf
Profil
Ahoj, chtěl bych i na tomto foru upozornit na zcela nesolidní jednání uživatele exit313, nezaplatil stanovenou sumu, vymlouvá se atd., zde je celé téma včetně důkazů a jiných věcí:

http://webtrh.cz/49229-mate-take-spatnou-zkusenost-obchody-uzivatelem?p=322130

Pokud chcete či dokonce máte špatné zkušenosti s tímto uživatelem, tak můžete zareagovat. Tak abyste se také jako já nenapálili. Díky za pochopení.
Chamurappi
Profil
Vyskytoval se exit313 někdy na tomto fóru?
Chamurappi
Profil
Už se tu pár měsíců vyskytuje pod mnoha různými jmény. Nechci pořádat hon na čarodějnice, ale pokud to není podvodník, proč soustavně mění jména i e-maily? Utíká před svojí temnou minulostí (která ho soudě dle kupy banů na WebTrhu dohání), nebo obelhává další a další lidi?

Má zde někdo aktuální dobrou či špatnou zkušenost s hiskou alias Guestem97531 alias rroommaannem alias hadveodve?
Teď už krom mailů střídá i ICQ čísla (589173922 a 444444723).
KinG!
Profil *
Zdravím.

Já nebudu nijak pomlouvat ani urážet, ale také jsem se s touto osobou setkal...

Reagoval jsem na toto téma zde na webu... Jeho jednání bylo zajímavé...

Nejdříve cena za weby 12.000, následně 8.000 až jsme skončili na 5.000 Kč. Neustálé uhánění na telefonu (volal dokonce i ze skrytého čísla), emailu, icq, stále, pořád nonstop.

Asi intuitivně jsem to celé odmítl, všude, kde to šlo ho dal do ignore listu a mám klid... Jak vidím, udělal jsem dobře, že jsem od něj nic nekoupil...
Chamurappi
Profil
Teď si (pravděpodobně) říká říká jannovak350. IP adresu má sice ze sousedního města, ale způsob projevu a to, co nabízí, na exita313 pasuje. Administrátoři na WebTrhu zřejmě uvažují podobně.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Linkbuilding 5C.

Nepřipadá mi to jako seriózní nabídka. (Šlo o nabídku SEO spamu ve formě pěti provázaných miniwebů.)
Vzhledem k dalším podezřelým okolnostem navrhuji označit jeho IP adresy varujícím vykřičníkem.
armin
Profil
Nebylo by dobré zde založit zvlášť kategorii třeba "Neseriózní jednání" a bylo by to nahoře v této kategorii práce a zakázky? A do této kategorie házet veškeré neseriózní nabídky? Já třeba se taky potkal s pár lidma zde, nejčastěji tito niemandi hodí nabídku a okamžitě vlákno zamykají, aby nikdo nemohl napsat že se jedná o odpad společnosti co chce udělat danou věc zadarmo.
hustosef
Profil
hmm nezní to jako marný nápad, ale nebude to mít tu efektivitu jako když je to zde, protože sem lide "lezou" častěji ne? Nejlépe že by se to psalo do dvou kategorií, sem a do té nové.
Nevím jak to vidí moderátoři, ale nebylo by dle reakce armina zakázat zamikání vláken uživatelům, kteří jsou podežřelí z podvodů? Popřípadě s temito uživateli udělat nějakou hodně optimalizovanou stránku?
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Linkbuilding 5C.

Souhlas.
Str4wberry
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Linkbuilding 5C.

Souhlas.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera a Str4wberryho:
Vykřičník přidělen.
Kdyby to zajímalo někoho zvenku, tak exit313 psal z IP adres 80.82.149.37 a 81.200.49.14.


Reaguji na armina a hustosefa:
Podobný nápad se objeví skoro u každého podvodníka — vždy někdo navrhne vytvořit snadno dostupnou černou listinu, aby se všem kromě těch, kdo nesou za web odpovědnost, ulehčil život a aby se vyhloubila jasná propast mezi pany bezchybnými a podvratnou verbeží. Podobná přání jsou pochopitelná, stejně jako je naše stanovisko: černou listinu spravovat nechceme. Varovný vykřičníček považujeme z naší strany za dostatečný servis.

Zamykání bychom zakázat mohli. Ale to s podvodníkem Romanem nesouvisí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0