Autor Zpráva
hiska
Profil
na prodej katalog firem onlinefirmy.info
PR: 2, Srank: 60 (cca dva mesice provozu)
db z ktere se cerpa: cca 200 000 aktualnich firem, 11 000 firem schvalenych (souhlas se zverejnenim), cca 1000 fotogalerii u firem, přes 500 firemních log

vydelky cerven 2009
(web nebezel cely mesic)
12 000 primy prodej firmam (bannery, VIP zapisy, loga)
Adsense 20$

vydelky cervenec (zatim)
prodej banneru 6000,- Kc, adsense nyni 4-7$ denne. od 2.7. pozastaveno oslovovani firem kvli neefektite prodeje pres prazdniny (o 70% nizsi efekt nez pres neprazdninvoe mesice. Pri zapnuti dela adsense denne 8, 10$

Licitiovana cena = cca 20 000,- Kc (2-3 mesicni vydelek)


dalsi info na hiska1999@seznam.cz
hiska
Profil
cena snizena na 10000,-
SRank poskocil na 70!
hiska
Profil
při rychlém jedná stále platí cena 10 000,- ...
+ db 200 000 firem
grimword
Profil
to je ten web, jak tě s ním na webtrhu poslali do pr.dele, protože jsi podvodník, že?
Chamurappi
Profil
Reaguji na grimworda:
Jde o tohle?
Jan Tvrdík
Profil
Chamurappi:
http://webtrh.cz/49794-prodej-katalog-firem
http://webtrh.cz/50381-katalog-firem-prodej-now?&highlight=onlinefirmy.info
http://webtrh.cz/44691-onlinefirmy-info?&highlight=onlinefirmy.info
grimword
Profil
Chamurappi
ano, jedná se o uživatele exit313, viz. následující citace z webtrhu

Podivej se na predchozi aktivity EXIT313 a pochopis jak to funguje ... stejny model, stejne databaze, jenom si ted zmenil jmeno na HISKA
hiska
Profil
1) web patri mi 2) exit jen vytvarel a pote prodaval za provizi 3) o situaci ohledne vlakna a dvou dluhu jsem informov a a) je k tomu vyjadreni b) kvuli tomu jsme dohodnuti nap rodeji tohoto webu prave k uhrazeni dluhu. jestli dluznik = podvodnik tak pak nevim teda.
hiska
Profil
nesudte kdyz nevite

web je kvalitni, ma dane navstevnosti, na vsechno jsou screeny, ranky, atd...
co to ma spolecneho s danou situaci opravdu nevim
hiska
Profil
PS ve spoupraci mame za sebou nekolik uspensych prodeju (take viz itrade na webtrhu) a do problemu se muze dostat kazdy pane grimworde!
grimword
Profil
já osobně proti tobě nic nemám, není v tom nic osobního

pouze upozorňuji případné kupce, že jsi byl označen několika lidmi jako neseriózní člověk
hiska
Profil
dostat se do prodleni s platbou muze byt mozna neserioznost mozna nerpijemnost kazdoadne to nema nic spolecneho s fungovanim ci prodejeme serveru taktez jako uspesne prodeje serveru jinych
grimword
Profil
pokud by jsi napsal "ahoj, právě jsem koupil babičce dárek k narozeninám, takže se omlouvám, ale můžu zaplatit až přístí pátek", nikdo neřekne ani půl slova

pokud nekomunikuješ, nereaguješ, jsi označen jako neseriózní a napovídá to i o tom, jak se postavíš k jiným problémům

do platební prodlevy se může dostat každý, i já jsem se nyní spozdil o 4 dny, ale informoval jsem prodávajícího a vše je ok
Afrod
Profil
hiska napiš mi na ICQ 214-600-773

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0