Autor Zpráva
xarox
Profil
Ahoj,

nevíte někdo proč mi nejde na hostingu blueboard vůbec rozjet prvotní instalaci Joomla! ? Samozřejmě PHP a MySQL je zapnuto, Joomla! je také hostingem podporována. Jsou i upraveny SQL dotazy pro spojení s databází verze 5.5.

Mrkněte co to dělá - http://www.masozravky.eu/installation/index.php (připomínám, že na serveru ještě není nainstalována, jinak bych se neptal)

Díky
pavuk
Profil
xarox:
NEZAPOMEŇTE PROSÍM ÚPLNĚ
ODSTRANIT INSTALAČNÍ SLOŽKU
Nebudete moci pokračovat dále, pokud není složka odstraněna. Je to bezpečnostní funkce Joomly!.

Mě tahle hláška přijd docela srozumitelná... Podle toho už tam joomla je, možná to zkoušíš už po několikátý a nejsou všechny soubory odinstalovaný, těžko říct
Přes ftp odstraň to co to vyžaduje a pokračuj odkazem "Klikněte zde, pokud byla složka odstraněna."
ondra15
Profil
Z FTP serveru smaž složku installation. Pak by to mělo šlapat
pavuk
Profil
ondra15:
To by bylo nejlogičtější kdyby nebyla v příspěvku věta „připomínám, že na serveru ještě není nainstalována, jinak bych se neptal
ondra15
Profil
pavuk:
Pravda. To jsem v rychlosti přehlédnul:-)
xarox
Profil
No já sem právě Joomlu instaloval na ic.cz a vše šlapalo dobře, jenže na tenhle hosting jsem vše nahrával na ftp teprve včera a chtěl jsem ji nainstalovat (ty kroky isntalace jsem tady opravdu ještě neprováděl, při té příležitosti jsem založil novou databázovou tabulku), takže je mi právě divný, že se nespustí vůbec instalátor.

Když smažu složku installation, tak mi to napíše hlášku: Restricted access, takže taky nic
ondra15
Profil
xarox:
Tak zkus stáhnout jeste jednou celý instalační balíček. A ten zkus instalovat na ten druhý hosting. Nebo pokud by si chtěl pomoc, email mám v profilu.
xarox
Profil
ondra15:
Zatím díky, ještě jsem napsal na podporu hostingu, protože tohle vypadá opravdu divně, tak se ještě ozvu jestli je to OK nebo ne (možná něco mi blbě nastavili).
Kajman_
Profil *
Nemáte v rootu webu zapomenutý nějaký starší .htaccess, který tuto instalační adresu přepíše tajně na jinou?
xarox
Profil
Mám tam .htaccess ale je zaplý od včera, protože než se mi na to ještě mrkne správce hostingu, tak ať to lidi posílá správně na staré stránky, samozřejmě při pokusu o instalaci, jsem ho tam neměl a stejně to nešlo.
xarox
Profil
Moderátor Davex: Přesunuto z .htaccess mod_rewrite nebo mod_alias.

Tak je to vyřešeno - problém byl v souboru configuration.php kde byla napsána nějaká blbost - to zablokovalo celou instalaci. Díky za pomoc všem :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0