Autor Zpráva
1ight
Profil
Dobrý den,
pokoušel jsem se nedávno vytvořit uplně novou www stranku v co nejkratším čase s využití nějakého open source a moc se mi to nedaří.
Ve skartce: na internetu se píše, že prý je nejlepší Drupal / Joomla. Celkově vyhrává Drupal.

Když si s tím teď tady hraju druhý den, tak jsem zjistil, že vše je zde jen o css mě to přijde že než bych udelal web podle psd tady v těch css stylech tak by mi to zabralo tak 3 dny, ale muj cíl je udělat jednoduchý web podle psd za par hodin..
Plaváček
Profil
1ight:

Prima. A otázka zní jak?
1ight
Profil
Jestli opravdu ten drupal je tak super a efektvivní, že se opravdu dá vytvořit web stránka za x hodin podle nového psd návrhu? A nebo existuje nejaký lepší "open source system" pro programatora ve kterém se dají dělat rychleji www stranky, než x dnu upravovat css v drupalu...
roberta
Profil
1ight:

to je ale prekvapenie, že na webe je všetko iba o css a ďalších veciach, že?

keď chceš tvoriť rýchlejšie, treba aktívne trénovať niekoľko rokov. to máš napríklad ako s prekladom do cudzieho jazyka. začiatočník prekladá pomalšie, ako človek, ktorý prekladá niekoľko rokov. paradoxom však je, že po niekoľkých desaťročiach to už ide aj skúsenému prekladateľovi pomalšie a pomalšie. život je plný paradoxov :)
Plaváček
Profil
1ight:

Wordpress?
1ight
Profil
dekuju za tipy
rorsach
Profil
Myslím, že to hlavně otázkou kodérských schopností a praxe. Kdo zná šablony Joomly- má je překopnuté relativně za chvíli. Kdo WP, tak to samé u toho CMS apod. Pokud bych chtěl požadovat vyloženě nějrychleší web z PSD, bude to záviset buď na tom, v jakém kódu šablon (aneb jak udělat šablonu v otom či onom CMS) se orientuji, příp. jaký program třetí strany mám.
Např. JoomlaKit pro Adobe Dreamweaver dokáže divy. PSD-> Dreamviewer je otákou pár kliků a tvorba šablony v Joomlakitu bez specialit otázka pár hodin pro někoho, kdo ji má již v ruce.
Jestli jiné cms nabízí takové možnosti netuším, já to znám jen u Joomly.
Osel
Profil *
plaváčku ty osle... otázka: Udělat jednoduchý web podle psd za par hodin..??

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0