Autor Zpráva
michael
Profil
Dobrý den,

mám stránku www.pokemon-serial.cz a na něm PHP Fusion 7. Chtěl bych se zeptat na nefunkčnost některých scriptů v TinyMCE HTML editoru. Používám Lightbox, kde potřebuji atribut rel. Ovšem v tomto editoru nefunguje. Nevíte čím by to mohlo být? Snažil jsem se to vyřešit přeinstalací, ale nešlo to. A mám problém ještě s jednou věcí. Když píšu velký článek, třeba nějaký dlouhý návod, tak těch několik tisíc slov se mi nevleze do jednoho článku, nevím čím to je, jestli je to nastavené někde v databázi či co, nebo přimo ve Fusionu. Chtěl bych nastavit větší počet znaků, než je to doposud, abych mohl psát delší články. Nevíte, kde by se to dalo udělat? Děkuji
Yuhů
Profil
michael:
Používám Lightbox, kde potřebuji atribut rel. Ovšem v tomto editoru nefunguje. Nevíte čím by to mohlo být?

Evidentně nikdo pro rel nenapsal podporu. Zkus se podívat do zdrojáků. Optimální je zkusit změnit funkci pro atribut target, ten v těch editorech bývá.

několik tisíc slov se mi nevleze do jednoho článku, nevím čím to je, jestli je to nastavené někde v databázi

pravděpodobně v databázi. Vlez nějak do databáze (já bych to dělal přes phpMyAdmin) a zkus najít tabulku a její sloupec, do kterého se ukládají články. Nyní bude pravděpodobně ve formátu TEXT. Změň to na LONGTEXT.
michael
Profil
V tom editoru je právě u odkazu ta možnost použít lightbox, ale když se podívám na html v editoru, ta funkce tam zapsaná není. A co se týče té databáze, mám stránku na endoře a když se přihlásím do PHPMyAdmin, tak mi to napíše, že nemám žádnou vytvořenou databázi, ikdyž v administraci jasně vytvořená je. Asi jim tam budu muset napsat o chybě.
michael
Profil
Našel jsem v PHPMyAdmin tady toto:



Longtext je již nastavený, tak nevím, jestli se nemají nastavit i jiné hodnoty z uvedených. Nechtěl bych do toho zasahovat sám, protože tomu moc nerozumím. Mohli by jste poradit ohledně tady toho?
michael
Profil
Takže problém s žádnou administrací je vyřešen, teď už jen problém s těmi znaky. Prosím, mohli byste mi poradit, co a jak nastavit? Děkuji
Michael1
Profil *
Můžu se zeptat v čem by ten problém mohl být? Bohužel to, co jste mi radil bylo již nastaveno. Prosím Vás o radu, která by mi pomohla vyřešit tento problém. Děkuji
Adrifinel
Profil
Sice je to mimo, ale jedna důležitá poznámka. Nedávej si na web bez povolení titulky. Lidi z Agoa, kde pracuji, to nemají rádi. Upřímně my jsme se s těmi titulky nadřeli...
michael
Profil
Teď nevím, co myslíš s titulkami. Pokud můžeš dát přímo odkaz, protože si nepamatuju, že bych někde dával titulky. Maximálně u online videa jsem napsal, že v tom videu jsou titulky, které vytvořilo Agoa. Navíc si myslím pamatuji, že jsem o to žádal admina Agoa. Tak jestli můžeš uvést ten odkaz, tak se na to podívám. ;) Každopádně bych chtěl ještě vyřešit ten problém s tou délkou článků. Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0