Autor Zpráva
Eliška
Profil *
Dobrý den,

můj vir byl napaden virem (prý datavir) a při spuštění rozesílá tisíce spamů, což buď schodí server nebo jej server vůbec nezobrazí. Firma, jež web spravuje si s tím neví rady a nabízí vystavení webu od počátku. Veškeré zálohy, které má jsou již napadeny. Je možné, že mi někdo může pomoci? Pokud se na to cítíte, napište mi prosím na mail, můžu poslat bližší info případně se můžeme domluvit na odměně.

Zdravím a díky za rady

Eliška
Ivy
Profil
Zaskoč na fórum o virech. Tady se tyhle věci moc neřeší.
Petr ZZZ
Profil
Eliška:
„můj vir byl napaden virem“
Tak to je hodně blbé, když už i chudák vir je obětí viru. :-)

Zkus se podívat na zdejší téma Máte na webu virus — co s tím? nebo na fórum, které zmiňuje Ivy.

„napište mi prosím na mail“
Na to musíš napsat svůj mail přímo do tohoto vlákna. Můžeš taky požádat moderaci o přesun do sekce Práce a zakázky.
jenikkozak
Profil
Eliška:
Firma, jež web spravuje si s tím neví rady a nabízí vystavení webu od počátku. Veškeré zálohy, které má jsou již napadeny.
Pokud firmu nemáte prověřenou, dejte si raději pozor na to, jestli nejde o taktiku, jak z Vás vytáhnout další peníze. Doporučil bych dodavatele webu změnit.
Milkys
Profil
Eliška:
prevence: důležité je upgradovat na nejnovější verzi. Po bitvě je každý generál.

Zkusil bych to napsat i na komunitní portál joomlistů - www.joomlaportal.cz, zde je dost odborníků na tento redakční systém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0