Autor Zpráva
Danoss
Profil
Ahoj, chci se zeptat jestli jde smazat/přidat nějaký html na stránce přihlášení a registrace, v wp-login.php jsem nic nenašel že by to bylo zapsané v tom.

a nechci to pomocí pluginu, chtěl bych to ručně upravit.

chci to na stránce www.epizody.eu
Kubo2
Profil
Danoss:
chci se zeptat jestli jde smazat/přidat nějaký html na stránce přihlášení a registrace
Áno, ide to.

a nechci to pomocí pluginu, chtěl bych to ručně upravit.
Tak si to ručne uprav! Podľa toho, čo si sem napísal („v wp-login.php jsem nic nenašel“), sa zdá, že si wp-login.php ani neotvoril. Ono to je totiž všetko zapísané v tom jednom súbore. Akurát jediná neprehľadnosť je, že je to pomiešané HTML s PHP, ale inak sa v tom celkom dá vyznať. Máš tam aj komentáre, tak sa na to ešte raz pozri a ak nebudeš vedieť čo ďalej, tak ešte raz, a potom, ak budeš už naozaj bezradný, tak sem napíš, s čím nevieš pohnúť.

Napíšem ti aspoň teda, ako to ten wp-login.php robí:
1/ najrpv ti vloží wp-load.php (line 12),
2/ definuje rôzne funkcie, ktoré zobrazujú rôzne typy formulárov alebo pracujú s niektorými údajmi (line 41-350),
3/ ujasní si niektoré interné informácie (line 355-388),
4/ pomocou podmienky switch a testovania parametru $action v adrese si uajsní, čo má robiť (line 389-729).

Teraz dúfam, že sa v tom aspoň trochu zorientuješ, malo by ti to pomôcť aj keď nevieš PHP, skús si však niečo o tom aj pozrieť a vyhľadať.
/A otváraj v editore, ktorí ti zobrazuje čísla riadkov./
Danoss
Profil
Ahoj, díky moc dost mi to pomohlo, nevyznal jsem se v tom nejspíš k vůli tomu že to je pomíchané HTML s PHP ale už vím alespoň trochu jak nato, díky. :)
Stano
Profil
Nezabudni na malý detail že ak príde nová verzia tvojej Temy alebo ak používaš defaultnu Temu tak aj update wordpressu tak prídeš o zmeny ktoré urobíš v daných súboroch. Ak chceš tieto zmeny zachovať musíš si danú Temu premenovať.
Danoss
Profil
jasně, díky za upozornění

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0