Autor Zpráva
klokyn
Profil
Inštalujem si textpattern, všetko v pohode ale nakoniec, keď napíšem menu, heslo... a kliknem na next, tak mi vypýše toto:

Textpattern database table already exist. Can't run setup.

Neviem čo robiť, ďakujem za odpoveď
ivorius
Profil *
Myslím, že to hlásí že již máš databázi pro textpattern vytvořenou. Zkus prostě jít do admin prostředí w w w.tvestranky.cz/textpattern a zadat jméno a heslo.
klokyn
Profil
Neberie mi ho, a myslím že pri zadávaní nerobím chybu
- Could not log in with that name/password
Ivorius
Profil
Hmm. Tak tam máš zadané jiné heslo. Přihlas se do mysql databáze a ručně vymaž všechny tabulky. Pak dej novou instalaci textpatternu a mělo by to být vše o.k.

P.S. Pokud potřebuješ pomoci s instalací, projdi si návod: instalace textpattern
klokyn
Profil
Zase som o kúsok ďalej, ale po prihlásení mi vypíše toto (stava sa so mňa lama):


Warning: main(): Unable to access /3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/texy-compact.php in /3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/classTextile.php on line 4

Warning: main(/3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/texy-compact.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/classTextile.php on line 4

Fatal error: main(): Failed opening required '/3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/texy-compact.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/k/klokyn/textpattern/lib/classTextile.php on line 4

Aby som nezabudol mám verziu 4.0.2
Timy
Profil
klokyn
na wz.cz je možné všechno, něco takového mi to taky psalo a nevyřešil jsem to (respektive jsem to ani moc neřešil). Když jsem to instaloval u sebe, tak mi to žádný problém nedělalo. Možná by nebylo od věci zkusit RS, který na wz nedělá problémy.
klokyn
Profil
Timy

Možná by nebylo od věci zkusit RS, který na wz nedělá problémy
Alebo vymeniť wz :)
Ivorius
Profil
Předpokládám že máš moji českou verzi.Stáhni si ji prosím ještě jednou, protože dříve tam bylo pár chyb, které jsem již odstranil a vše by tedy mělo fungovat.
Ivorius
Profil
Jinak vydal jsem i návod jak nainstalovat textpattern na webzdarma :)
klokyn
Profil
Ivorius
Tak idem na ďalší pokus... Návody mám už preštudované :)
klokyn
Profil
Tak už je všetko ok. Len mi neišla čeština, tak som si stiahol slovenčinu. No a neviem rozchodiť hezké odkazy. Možno že sa mi to raz podarí...
Timy
Profil
klokyn
v nové verzi už se udělají autoamticky, stačí to někde zatrhnout, postup u Ivoriuse už není nutný.
klokyn
Profil
Timy

lenže webzdarma je webzdarma a neberie mi súbor určený na to aby to išlo bez problémov... Ja si to už nejako vyriešim. Aspoň sa pokúsim....
Timy
Profil
klokyn
enže webzdarma je webzdarma -- no jo, já jsem zapomněl ;-)
klokyn
Profil
Tak, hosting meniť nehodlám, hodlám meniť textpattern. Možno sa k nemu raz vrátim, keď bude dobre fungovať spolu s WZ :)

A ďakujem za rady ;)
Timy
Profil
Ivorius
Stáhni si ji prosím ještě jednou, protože dříve tam bylo pár chyb -- můžu jenom vědět jaké chyby? Předpokládám tedy, že mám ještě tu starou verzi.
Ivorius
Profil
chyběl soubor texy-compact a byly provedeny některé změny v souborech ovlivňující textile
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0