Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
potřeboval bych se zeptat, jakej redakční systém zvolit na sportovní stránky, ale nevím jestli se mi to vyplatí, protože na normální verzi bez systému tam furt vytvářím nové soubory v php, a přes ten systém by to šlo taky?
Kcko
Profil
Vím o tom, že na Wordpressu existuje nějaký sportovní plugin (ale není to nic extra). Jiný známý mi není a mám to docela prozkoumáno, protože se specializuji na sportovní systémy (fotbalové, hokejové ...)

Nicméně, můžeš si zkusit službu SK KLUB (http://www.sklub.cz/) a naklikat si na jejich systému webové stránky (součástí jsou i docela pěkné šablony). Služba je zpoplatněna, ale za vcelku přijatelný peníz.
pharaon.jh
Profil
ve wordpresu se vůbec nevyznám, včera jsem ho zkoušel na webzdarma, a celá administrace se mi rozjela, že to bylo všechno bez stylů a grafiky, když jsem se tam dostal poprvý tak se mi to zobrazilo graficky i stylově, pak jsem na něco kliknul v menu a rozjelo se to úplně, tak jsem ho smazal a dělat s nim nebudu s wordpresem
mlasevic
Profil
Zkoušel jsi i Joomlu? Co vše by ty Tvé sportovní stránky měly umět? Jen pro zajímavost - koukni na tuto free komponentu do Joomly - JoomLeague. Roste tady http://extensions.joomla.org/extensions/sports-a-games/sports/1904.
jenikkozak
Profil
pharaon.jh:
ve wordpresu se vůbec nevyznám, včera jsem ho zkoušel na webzdarma
Wordpress je systém poměrně náročný na systémové prostředky. Na Webzdarma ti stejně kloudně nepoběží. O Joomle a Drupalu platí totéž. Buď si sežeň výkonnější hosting, nebo velmi jednoduchý redakční systém. Doporučuji první možnost.
pharaon.jh
Profil
mlasevic:
Joomlu jsem zkoušel a když jsem dal svou stránku, tak mi to napsalo že webzdarma nepodporuje php5. Tak jsem tam dával zbytečně 4565 souborů od Joomly.

jenikkozak:
nevim jakej výkonnější hosting ketrý by byl zadarmo, a ten redakční systém jakej jednoduchej
Taurus
Profil
Podle těch příspěvků čekáš vše výkonné, zdarma a jednoduché... Takhle to nefunguje.
aDAm
Profil
to ti je moc dát 20kč za hosting na rok?
mlasevic
Profil
Pokud jde o hosting zdarma, tak Joomlu podporuje docela slušně Endora a můžeš si jej zvolit rovnou při vytváření účtu. Tam můžeš zkoušet do aleluja....ale stejně pokud to budeš myslet s webem vážně, tak dříve nebo později utečeš na placený hosting.
pharaon.jh
Profil
mlasevic:
placený hosting mám u web4u s doménou, z webzdarma byly stránky přesunuty na placený, takže teď webzdarma využívám na zkoušky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0