Autor Zpráva
boban40
Profil
Potřebuji vytvořit jednoduchou webovou stránku, kde se jim po zadání emailu vygeneruje uživatelský účet, přihlašovací údaje jim přijdou na email a budou se poté moci přihlásit a vyplnit jednoduchý 3 bodový formulář, který zde uloží (a kdyby to šlo, tak se mi uložené informaci z formulářu buď pošlou na můj email, nebo uloží do nějakého souboru/tabulky).
Je možné něco takového přes nějaký redakční systém vytvořit, popřípadě s užitím například nějakých doplňků?

Předem děkuji za odpovědi.
Juandev
Profil
boban40:
Potřebuji vytvořit jednoduchou webovou stránku, kde se jim po zadání emailu vygeneruje uživatelský účet, přihlašovací údaje jim přijdou na email a budou se poté moci přihlásit
to umí i MediaWiki.

a vyplnit jednoduchý 3 bodový formulář, který zde uloží (a kdyby to šlo, tak se mi uložené informaci z formulářu buď pošlou na můj email, nebo uloží do nějakého souboru/tabulky).
mohlo by jít nějakou extenzí, ale proč nepoužít nástroje Google?
H13
Profil
Nebo použít Joomlu! a rozšíření Chronoforms - Joomla! má pokročilou správu uživatelů a v Chronoforms lze jednoduše (pomocí klikání) vytvořit jakýkoliv formulář s tím, že data se buď ukládají do databáze a nebo jsou případně zaslána na email (těch možností je mnoho)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0