Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Hľadám nejaký plugin?
Malo by to fungovať tak, že po jeho aktivácií sa mi zobrazí v admine možnosť vytvoriť slideshow, pridať popisky k obrázkom, ponastavovať efekty atď atď a následne mi to vyhodí nejaký jednoduchý php kód, ktorý použijem napr. v súbore page.php, alebo index.php

Slideshowov je síce 500, ale väčšinou vyhadzujú len kód, ktorý sa dá zobraziť na stránke pomocou wp-admin->stránky->pridať novú (teda že zadám shortkód do editora a stránka vyhodí slideshow). Ja ale toto nepotrebujem. Ja chcem, že mi to vyhodí napr. <?echo slideshow(2)?> a toto použijem v kóde pri vyvíjaní šablóny.

Existuje niečo také?
mimochodec
Profil
jefitto44:
Hľadám nejaký plugin?

Vypadá to tak.

Ja chcem, že mi to vyhodí napr. <?echo slideshow(2)?>

A parametry jako třeba seznam obrázků bys tomu zadával jak?
jefitto44
Profil
Tie by sa brali nejako z databázy... to by proste riešil ten plugin celý... Neviem, ako by to vnútorne malo fungovať... ide mi o to, že by mi to nevyhodilo [slideshow_id=1], ktoré sa dá použiť LEN do editora článku/stránky (artcile/page), ale by mi to vyhodilo PHP kód, ktorý môžem smelo vložiť do nejakého PHP súboru


Taaak už som to našiel... volá sa to cyclone slider a vyhodí
<?php if( function_exists('cyclone_slider') ) cyclone_slider('home-slideshow'); ?>


Copy and paste this code when you need to display the slider in template files (header.php, front-page.php, etc.).
final
Profil
jefitto44:
de mi o to, že by mi to nevyhodilo [slideshow_id=1], ktoré sa dá použiť LEN do editora článku/stránky (artcile/page),
Ako si na to prišiel? Je to hlúposť. Dá sa to použiť aj v kóde.
dalik
Profil
final:
Přesně tak a funkce se jmenuje do_shortcode.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0