Autor Zpráva
Návštěvník
Profil *
Zdravím,
Mám web, který by měl mít v hlavním menu kategorie "eshop", "blog", "kontakt". Ve function php jsem proto zaregistroval menu

<?php
/* Registrace menu do šablony */
function register_my_menus() {
  register_nav_menus(
    array(
      'header-menu' => __( 'Menu v hlavičce' ),
      'categories-shop-druh' => __( 'Kategorie druhu v eshopu' ),
      'categories-shop-barva' => __( 'Kategorie barvy v eshopu' ),
      'categories-blog' => __( 'Kategorie na blogu' ),
    )
  );
}
add_action( 'init', 'register_my_menus' );

?>

Následně jsem vytvořil tři stránky ve wordpressu - "E-shop", "Blog", "Kontakt". Pro tyto stránky jsem si vytvořil menu ve wordpressu a přidal jej jako "Menu v hlavičce"


Následně jsem pomocí tohoto návodu vytvořil kategire pro eshop, konkrétně pro druh a barvu: http://blog.netcorex.cz/wordpress/wordpress-tvorba-sablony-od-a-do-z-9-dil-vlastni-typ-obsahu/


Pro tyto kategorie jsem si ve wordpressu opět vytvořil menu a nechal jej zobrazit v "Kategorie druhu v eshopu".

Toto menu jsem pomocí wp_nav_menu umístil do page-eshop.php (tj. stránka pro eshop)

Vše funguje. Bohužel když kliknu na eshop a v něm na nějakou kategorii v tom menu s druhy, tak mě to vždy přesměruje na web.cz/druh místo web.cz/eshop/druh, jak bych si to představoval.


Jak toto zařídit? Nebo tu strukturu webu mám řešit nějak jinak?

Díky


Ještě doplním, že mi jde hlavně o to, abych stále zůstal na stránce "eshop", protože když kliknu na nějakou kategorii druh nebo barva, tak mi zmizí aktivní označení položky eshopu z hlavního menu a to nechci.
snazimse
Profil
Návštěvník:

Můžete poskytnout živou ukázku webu?
návštěvník
Profil *
Bohužel s tím momentálně pracuji pouze na lokálu, takže to není nikde veřejné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0