Autor Zpráva
MrSrotak
Profil *
Zdravím určitě to tu už někde je ale já to nemůžu najít.. může mi někdo linknout návod jak si vytvořit vlastní redakční systém(zaklady HTML mám)
Mastodont
Profil
No tak k těm základům HTML přidej solidní znalost PHP, JSP nebo ASP.NET a pak se zeptej znovu.
Filips
Profil
MrSrotak
Zbytečná práce.
Keilew
Profil
Filips
zbytečná a ještě k tomu nesmyslná odpověď.
Filips
Profil
Keilew
Proč?
Existuje málo redakčních systémů? Jak komerčních tak nekomerčních? když si nějaký stáhne a upraví moduly (stačí stáhnout a upravit polotovar nějakého cms, kterých je na netu mraky), tak to má rychleji, levněji a kvalitněji.
Keilew
Profil
Filips
Naprosto nesouhlasím. Hledal jsem RS přesně na požadavky zákazníka a měl jsem 2 možnosti: stáhnout hotový, celé dny ho předělávat, opravovat chyby, mazat zbytečné a zpomalující funkce, dopisovat žádané funkce, předělát datovou strukturu, vyhazovat nadbytečné tabulky z databáze a nebo druhá - udělat si vlastní. Udělal jsem si vlastní, v MVC architektuře, s rozsahem který potřebuju, s datovou strukturou, která je optimální pro můj projet a hle, ono se to za 10 dní podařilo, RS už najíždí na testování a jakékoli změny v rysech od zadavatele jsem schopen za pár minut zrealizovat. Celý má 100kB nejbližší podobný měl 9x víc (bez promazání). Takže má odpověď je - pokud si na to věříš a jsi (ty nebo zákazník) náročný a vyplatí se ti to, udělej si svůj.
Alphard
Profil
Keilew
možná,
ale MrSrotak píše zaklady HTML mám a tvá otázka pokud si na to věříš, to není otázka víry :-) to je zbytečná snaha, aspoň, dokud se nenaučí solidně nějaký serverový jazyk
yFang
Profil
MrSrotak
může mi někdo linknout návod jak si vytvořit vlastní redakční systém
A bude to pak vlastní redakční systém?
Doporučuji ti nejdřív se naučit nějaký serverový jazyk. A pak zvládneš vytvořit RS i bez návodu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0