Autor Zpráva
Vencívek
Profil *
Myslíte, že je to běžné (nebo je to zase jen můj výmysl), že na jeden blog přispívají třeba tři autoři (jeden blog, tři autoři, tři různé názory)... myslíte že je to na škodu nebo to může mít i klady? Setkali jste se s tím?
Měsíček
Profil
Ještě jsem se nesetkal s někým, kdo by zařadil téma o "blogu a autorech" do konfery "Práce s počítačem" .. tady by to bylo ideální http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=17

jinak, abych odpověděl na otázku .. setkal jsem se s tím, sice jsou to výjmky, ale myslím, že to ke škodě určitě nebylo.l
Timy
Profil
Běžné to není, ale setkal jsem se s tím.
hang_on
Profil *
je to běžné a podporuje to nějaký z redakčních systémů
zimmi
Profil
Vencívek: Záleží na tom. Když budeš blogovat o nových verzích software, více autorů neuškodí. Když budeš otvírat citlivé společenské otázky, může to vést buď k zajímavému dialogu (či snad trialogu, hehe), nebo taky rovnou do pekel. Záleží, jak si ty autory ukočíruješ.
Vencívek
Profil *
jde o to, že se snažíme porovnat názor různých lidí z různých koutů republiky
Vencívek
Profil *
jinak, téma je především zpravodajství, komentované dění a názory (na svět, na život, úvahy ap.)
zimmi
Profil
jde o to, že se snažíme porovnat názor různých lidí z různých koutů republiky
Ušlechtilá myšlenka, ale jestli ty budeš něco jako hlavní bloger, musíš si je uhlídat, aby to nesklouzlo k urážkám apod.
Timy
Profil
Vencívek
„komentované dění a názory (na svět, na život, úvahy ap.)“
Takže další blog o ničem? ;-) Na světě je víc názorů na události, než samotných událostí…

hang_on
Kolik takových blogů znáš, kde aktivně píše více autorů?
zimmi
Profil
Timy
Moc takových blogů není, ale je pravda, že ty CMS a RS jsou na to stavěné. Kdyby to někdo dělal dobře, může to mít ohlas. Ale myslím, že například Copyblogger píše více lidí (a velmi kvalitně).
Vencívek
Profil *
je to běžné u online magazínu více bloggerů, takže si nechci připadat jak demence století :-D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0