Autor Zpráva
jamas
Profil *
RS je pro mě Španělsko a tak mě prosím za můj, možná hloupý, dotaz nekamenujte.

Ptám se tedy, existuje nějaký jednoduchý RS, který by se dal zakomponovat do již hotových stránek? Konkrétně mi jde o to, zda-li by šlo nějak udělat, aby se na webu floorball.nazory.cz místo textu co tam je nyní dalo vkládat články s možností komentářů (jako to je např. tu florbal.cz. Čili nejměnit web, ale jen do něho vložit RS. Netuším a proto se ptám. RS by byl ideální velmi jednoduchý, bez registrace a nějakých rozsáhlých funkcí. Prostě jen vložení článku přes admin "rozhraní" a možnosti komentářů. Nic víc.
Předpokládám, že to bude vyžadovat web v php, že?
imploder
Profil
RS, který se zabuduje do stránek místo aby se stránky zabudovaly do něj - zrvona se tady dneska něco podobného řešilo a padl tip na MNews - možná zrovna to využiješ
jamas
Profil *
imploder Díky moc, to je přesně ono!! Jinak si dávám facku, že jsem z lenosti neprojel předešlá vlákna a zbytečně založil nové.
Anonymní
Profil *
návod na inštaláciu toho MNews nie je ??
Radek9
Profil
Na co potřebuješ návod? Vždyť je tam popsáno co máš udělat. Dokonce to máš česky i slovensky. Pokud bys ale měl problém tak napiš na moje icq: 202524174
Anonymní
Profil *
už je to ok :) čírou náhodou som prišiel na to, že inštalačný skript sa spustí priamo zadaním adresy do prehliadača "www.niečo.webzdarma.cz/mn-install.php"
Radek9
Profil
Ehm :D to si měl nechat v té složce "mnews", protože to je složka administrace a ne webu. To bys měl místo hlavní stránky webu hlavní stránku administrace.
Anonymní
Profil *
aha :D no je pravda, že na indexe sa mi zobrazuje web a pri nadpise článku ikonky na úpravu :D asi to tam nemá byť.. nuž neviem. Inak keď som povolil komentáre žiadne pole ani link sa mi tam nezobrazilo.. sakra asi som to tam zle nahodil :)))
Radek9
Profil
Ne, nenahodil. Dal jsi přidat delší článek? Musíš v článku přidat ten další text. Jo a ty admin ikonky se dají v nastavení vypnout.
Anonymní
Profil *
dal som "pridať novinku" ikonky som vypol. Všetko ide ako má. :) Jediné čo mi však vadí je to, že články nie sú formátované CSS štýlom stránky takže ich musím dodatočne nastaviť v editore. Ale inak dobrý RS. Prakticky všetky funkcie, ktoré som chcel tento CMS má. Ešte by sa možno k tomu hodili nejaké rozšírené štatistiky :)
mylan
Profil
Anonymní
- ikonky sa zobrazujú len ak má niekto prístup do administrácie - je to závislé na cookies, ktoré MNews generuje, takže tie ikonky na webe vidíš len ty, nevidia ich ostatní návštevnívi tvojich stránok.
- články samozrejme CSS štýl stránok preberajú, len je potreba si upraviť šablónu podľa seba a vedieť čo v CSS naštylovať
- ak sú nejaké ďalšie nejasnosti, napíš kľudne na fórum: http://mnews.php5.sk/forum/
Trtken
Profil *
Už asi viem kde je chyba.. Kód nadpisu článku je v html takže to budem musieť upraviť na <div class="h1">nadpis</div> už by to malo fungovať :)

Thanx za pomoc ;)
Radek9
Profil
Přesně tak. Jak psal mylan, kdybys měl problém piš na fórum.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0