Autor Zpráva
Jan Zabloudil
Profil
ahoj;

když napíšu např. LIMIT 9, 10 (příkaz SELECT do databáze) - vybere řádky 9 až 18, nebo 10 - 19
jestli 10 - 19 tak to znamená že veme obě čísla a sečte je tedy 9 + 10 = 19 (a pak vybere čísla (řádky), která se touto operací přidají - 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19)
juriad
Profil
A co kdyby sis to vyzkoušel, nebo si přečetl dokumentaci?
Jan Zabloudil
Profil
juriad:

tak potom nechápu na co je tahle diskuse, protože vše na co se zde ptají si mohou zjistit nějak jinak - rozdíl je pouze v tom kolik času to zabere - a toto mi zabere času méně a myslím že odpověď "ano zobrazí řádky 10 - 19" by tobě moc času nezabrala, takže kdyby sis ušetřil tyhle chytrý řeči a napsal mi radu - tak jsem nemusel ztrácet čas psaním týhle zprávy

JO jinak díky za pomoc
juriad
Profil
Sám jsem to nevěděl. Ale vím, kde to během deseti sekund najít a to je často užitečnější. Pokud se naučíš, jak informaci najít sám, dá ti víc než ona samotná informace.

Pokud by se většina lidí na diskusi ptala na otázky, které sami dokáží zodpovědět během 3 minut hledání, tak by nikoho nebavilo odpovídat.
Osobně nejprve zkouším vyřešit problém sám, a až jsem nad ním strávil několik hodin a nedokážu s ním hnout, tak se případně zeptám, nikdy ne předem.
Jan Zabloudil
Profil
díky, odpověď už znás, myslel jsem, že je to primitivní otázka, ale zároveň to není tak triviální a v budoucnu by to možná nějací začátečníci využili. (tedy hledali by sami na googlu zadali dotaz a vyjela by jim tato diskuse s odpovědí)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0