Autor Zpráva
Timy
Profil
Ahoj, potřeboval bych na serveru exportovat ne zrovna malou databázi, (cca 600 MB) a mám k dispozici pouze PHPMyAdmin a PHP 5.2; žádné SSH ani exec. Nedaří se mi najít žádný spolehlivý způsob exportu tak velké databáze, export v PHPMyAdmin asi skončí na časovém limitu PHP, vzdáleně se k databázi nepřipojím. Zkoušel jsem to exportovat po jednotlivých tabulkách, ale dvě tabulky jsou tak velká, že se nezvládnou exportovat celé.

Neznáte nějaký spolehlivý postup, jak toho dosáhnout? Napsání podpoře je až poslední možnost.
Kajman
Profil
Nemáte ani ftp?
Timy
Profil
FTP mám :)
Davex
Profil
Timy:
Zkus použít pro export tento PHP skript: taqlim.blogspot.cz/2013/02/mysql-backup-using-php-script.html. Rozděluje zálohu na víc menších částí a používá multiple rows insert.
Timy
Profil
Davex:
To taky trvá dlouho :).
Kajman
Profil
Timy:
dvě tabulky jsou tak velká

U těchto dvou tabulek zkuste vyexportovat pouze strukturu a pro uložení dat spustěte sql příkaz
SELECT * INTO OUTFILE '/cela/cesta/k/adresari/s/povolenym/zapisem/data.cvs' FROM velka_tabulka;
Soubor s daty si pak stáhněte přes ftp.

Pro nahrání těchto dat do vytvořené prázdné tabulky použijte na tom cílovém stroji LOAD DATA
Timy
Profil
Kajman:
Díky, to vypadalo nadějně, ale „Access denied for user”, cesta je určitě správně, složka má 777.

No, asi se spokojím s tou podporou…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0