Autor Zpráva
tom
Profil *
databáze mysql + myadmin

Vložil jsem do jedné buňky html a teď mi myadmin nedovolí upravit řádek s touto buňkou. Struktura je TYP text POROVNÁVÁNÍ latin2_general_ci. Může to být špatnou volbou struktury?
Leo
Profil
"a teď mi myadmin nedovolí upravit řádek s touto buňkou"

A co to hlasi? Leo
tom
Profil *
myadmin nehlásí vůbec nic. Ikonka s odkazem na úpravy je rázem bez odkazu a po zaškrtnutí řádku a klepnutí na ikonku úprávy pod tabulkou se zobrazí nové okno pro úpravy. Po provedení změn se zobrazí prázdná stránka a změny nejsou zapsány v tabulce.
Leo
Profil
Tezko rict. Mate moznost dostat se do tabulky jinak, treba pres vas PHP skript, nebo jiny program? Leo
tom
Profil *
To zřejmě ano, protože všechny skripty pracující s touto tabulkou normálně fungují. Pouze mě zarazilo, že html myadmin nezkousne.
Hugo
Profil
Teď jsem to testoval a v mém phpMyAdminu (2.6.4-pl2) není problém s editací HTML.
jozob
Profil
tom
Akú máš verziu phpMyAdmin?
Leo
Profil
Asi nema osetrene htmlspecialchars, ale to jen hadam, Leo
jozob
Profil
Leo
Aj ja si myslím... Nevieš, či by to mohlo byť verziou phpMyAdmin? nie je nejaká stará, ktorá by robila takúto chybu?
Leo
Profil
Nevim, jaka je to verze? Leo
xixli
Profil
pma niekedy robí také psie kúsky... hlavne keď v jednom riadku tabuľky je veľa dát (nemusí byť html, myslím) a nie je nastavený primárny / unikátny kľúč - asi ho tam treba dodať, ak chceš v pma upravovať texty/html.
jozob
Profil
2 all
Stiahnite si najnovšiu verziu phpMyAdmin... Ja som mal kedysi dávnejšie tiež podobné problémy, dnes už nemám, možno to bude tým, že v najnovšej verzii už odstránili tieto problémy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0