Autor Zpráva
BLASTER22
Profil
zdravim,
potreboval bych poradit ohledne serveru Apache...
zapnu server i MySQL, ktery je jeho soucasti, stahnul jsem si z http://www.phpbb.com forum phpBB. Rozbalim ho do slozky www (C:\AppServ\www\) a spustim jsem pres htttp://localhost/index.php instalaci tohoto fora. Vyplnim potrebne udaje a po potvrzeni se mi ukaze


Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'Blaster22@localhost' (Using password: YES) in c:\appserv\www\db\mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in c:\appserv\www\db\mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in c:\appserv\www\db\mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

help me :(
Anup
Profil
phpbb jsem ještě nezkoušl, ale u redakčních systémů to bývá tak, že v jednom souboru je nastavení a v něm musíš změnit nastavení připojení k databázi. A ještě se podívej jestli někde ve složce toho phpbb není složka SQL, nebo něco podobného. Příkazy z toho sql souboru musíš zkopírovat do tvojí mysql databáze.
jozob
Profil
BLASTER22
Ako už napísal Anup, chyba bude pravdepodobne v nastavení. Vyzerá to tak, že nastavenie si už robil, nakoľko v chybe je vidno, že skript sa snaží prihlásiť do DB pomocou mena Blaster22. Takže jediné, čo môžem doporučiť je skontrolovať prihlasovacie údaje do mysql. Vyzerá to na nesprávne heslo, prípadne nesprávneho použivateľa.
BLASTER22
Profil
Už se mi to podařilo rozject na localhostu i na WZ :)) dik všem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0