Autor Zpráva
Mody
Profil
Zdravím!
Mám problém, stáhnul jsem si MySQL 4,1 , naistaloval jsem ho na C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 4.1, ale když chci zpustit mysql.exe tak se zobrazí černá tabulka pípneto(zařve) a zavře se. Jak to mám prosím vás spustit. Když spusím konfiguraci nápíše mi to :

Start service - The service could not be started. Error: 0.

Nevíte někdo co stím je a případně jak to spravit
nightfish
Profil
ale když chci zpustit mysql.exe tak se zobrazí černá tabulka pípneto(zařve) a zavře se
mysql.exe je klient, pípnutí znamená chybu, pravděpodobně proto, že se nemůže připojit k serveru
mysql server se spouští tuším mysqld-nt.exe, tak si otevři příkazový řádek a zkus pustit v něm, třeba to vypíše nějakou chybu
jinak odinstalovat/nainstalovat

P.S. proč verzi 4.1? poslední stable je 5.0...
Mody
Profil
nightfish
5.0 mi dělá to samé
Mody
Profil
nic to neuděá otevře se černá tabulka a zase se zavře nic v ní není a odinstaloval jsem to a naislaloval už asi 5x
nightfish
Profil
spusť si příkazový řádek, přejdi do adresáře s mysql.exe (nemusíš v případě, že je cesta k němu uložena v proměnné prostředí PATH)
a tam spusť mysql.exe
pípne, skončí, ale vypíše chybovou hlášku (tipnul bych si buď neběžící server nebo špatné údaje pro přihlášení)
mimochodem pokud jsi instaloval mysql jako službu (service), tak bude uvedena v přehledu služeb (Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Služby -> MySQL a bude u ní uvedeno jestli je spuštěná nebo ne a je možnost ji tam zkusit spustit)
Mody
Profil
už mi to jede díky měl sem blbě nastavenou databázy
Jany
Profil *
Zdravim.. Cetl jsem prispevek, ktery psal nightfish 2.5.08 v 10:34:26 a zkusil jsem to.. Mam tu taky problem... Kdyz dam spustit sluzbu, vyhodi mi to neodesilat.. Co s tim? reinstal nepomuze :-/
Jany
Profil *
Presneji nainstaluju MySQL... Spusti se dalsi krok ve kterym je vselijaky nastaveni... Odklikam vsechno jak ma byt az u kroku, co se tyce hesel.. Dam tam stary heslo, novy zas novy, dam dalsi a execute.. První 2 kroky projdou, 3 asi taky pac je taky odskrtelj ale v tu chvili mi to hodi neodesilat...
Pavel817
Profil *
Mam uplne stejny problem. Kdyz chci sluzbu spustit rucne, napise mi to :
"V pocitaci Local Computer nelze spustit sluzbu MySQL. Chyba 1067: Proces neocekavane skoncil."
A co dal to teda netusim :(
had
Profil *
ahoj,
mám tu stejný problém. mysql verze 5.1......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0