Autor Zpráva
mrZ
Profil *
Dobry den, mam windows xp SP3 32b a stahl jsem si Windows MSI Installer (x86)
nainstaloval jsem ho a odklikal pruvodce tak jak se mi zdalo spravne..
nainstaloval jsem si take mysql-gui-tools-5.0-r17-win32.msi
pokud do prikazoveho radku napisu
net start mysql

napise mi to:
doslo k chybe systemu.
doslo k systemove chybe 1067
proces neocekavane skoncil


pokud skusim sluzbu pustit pres mysql administrator

napise mi to neco takoveho

Trying to start the server ...
Server could not be started.

Can't create test file C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikacĂ­\MySQL\MySQL Server 5.1\Data\mujpc.lower-test

Can't create test file C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikacĂ­\MySQL\MySQL Server 5.1\Data\mujpc.lower-test

Aborting


na mysql.com jsem nasel:

"If you get an error of the following type during startup, it indicates that the file system and/or directory used for storing data files is write protected. Providing the write error is to a test file, This error is not serious and can be safely ignored.
Can't create test file /usr/local/mysql/data/master.lower-test"

ale sice to pise ze to neni vazna chyba a ze ij muzu ignorovat tak server se proste nespsuti.

myslim ze to je moje prvni instalace mysql na tomto pc...

jeste to skusim preinstalovat pomoci mysql-essential.

MrZ
mrZ
Profil *
pri instalaci pres mysql-essential a pojmenovani sluzby jako mysql2 mi to pise stejnou chybu.. pise to ze to ma nejaky problem s pravama ale mysql by mel bezet pod uzivatelem ktery ho spusti? => tzn kdyz sluzbu poustim jako Administrator tak by to melo mit pristup vsude ? xD
Kajman_
Profil *
Myslím, že se to tu kdysi vyřešilo tak, že se nesměla používat cesta obsahující diakritiku.
mrZ
Profil *
diky moc urcite vyzkousim
lmg
Profil *
jo, je to tak - defaultně se tabulky instalují do C:\Documents and Settings\All users\Data Aplikací\... takže cesta obsahuje diakritiku, pokud jsem při instalaci zvolil umístění dat do C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.1\data - normálně se to rozjelo - služba nastartovala - Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0