Autor Zpráva
n5ver
Profil
cau ze vsech stran se oziva kritika na to ze se ma stranka roztahovat podle obsahu a ne rolovat obsah zde je ta moje stranka a doufam ze mi nekdo poradi :( : http://farmahuncice.wz.cz/kone-index.html
panther
Profil
n5ver:
je to prosté: Stačí nezadávat výšku elementům, ve kterých je textový (i jiný) obsah (a tudíž ani absolutně nepozicovat - na absolutní pozicování potřebuješ znát právě rozměry).
n5ver
Profil
aha tak to dnesk skusim prekopat
Bubák
Profil
panther:
na absolutní pozicování potřebuješ znát právě rozměry
Třebas Yuhů používá absolutní pozicování a tenhle a jeho stránky tímto problémem netrpí. Ale ještě jsem se nezjišťoval, čím přesně to je. Prostě umí pozicované layouty.
panther
Profil
Bubák:
Prostě umí pozicované layouty.
tím to je.

Ale pro n5vera je lépe se pozicování vyhnout, zejména, koukneš-li se na jeho kód. Raději se o Yuhůově pozicovaném layoutu nezmiňuji.
n5ver
Profil
panther:
tak mi porad jak to mam udelat ne?
n5ver
Profil
poradite mi teda prosim nekdo jak na to?
Railbot
Profil
n5ver:
tak mi porad jak to mam udelat ne?
Tak ne no.

Tohle není chat. Počkej si, až někdo bude mít čas a chuť ti odpovědět.
panther
Profil
n5ver:
co jsi nepochopil na [#2]?

Jestli chápeš pomaleji, můžu to zopakovat: „Stačí nezadávat výšku elementům, ve kterých je [...] obsah (a tudíž ani absolutně nepozicovat [...])“.
n5ver
Profil
no nefunguje to
Davex
Profil
Další problém je v tom, že je pro vložení obsahu použit element <iframe>, který se sám neumí natáhnout podle výšky obsahu. Jde to pouze JavaScriptem, na který se nelze vždy spolehnout.
 Dynamická délka iframe?
 rozměry podle obsahu

Lepší by bylo, inspirovat se vyzkoušeným dvousloupcovým plovoucím layoutem a pro vložení obsahu použít PHP include.
Bubák
Profil
Další problém je v tom, že je pro vložení obsahu použit element <iframe>...
Děláš to přesně naopak, než je vhodné, pokud používáš IFRAME, měl bys jím vkládat menu, nikoliv obsah.
www.jakpsatweb.cz/include.html#iframe doporučuji přečíst nejen o IFRAME, ale všechno.
n5ver
Profil
no tak mam to v pocitaci obsah se mi prodluzuje ale ted nevim jak udelat aby se mi prodluzovalo menu xD

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0