Autor Zpráva
enachod
Profil
Mnohokrát jsem si tuto otázku pokládal a přemýšlel o projektu který se chytí na internetu a získá velkou návštěvnost. Pokud se podívám do statistik návštěvnosti tak je určitě na prvním místě zábava a to ať ve smyslu online hry, herní weby s návody atd. Mezi další patří také různé seznamky, stránky zaměřené na sex atd. Jako další nechybí stahování mp3 i filmů. Někdy pochybuji o tom zda takto navštěvované weby jsou legální , ale o tom se tu nechci zmiňovat. Také hitem dnešní doby jsou sociální sítě typu facebook a spoustu stránek zaměřených na filmové trháky typu twilight či televizní pořady různého žánru (vaření, superstár, jak se staví sen atd.)
Jak udělat úspěšné webové stránky s velkou návštěvností
panther
Profil
enachod:
A otázka zní?
swenhakon
Profil *
Otázka zřejmě nezní, spíš to vypadá jako REKLAMA.
shaggy
Profil
Tiež si mmmyslím, že je to reklama
enachod
Profil
Máte pravdu kdybych takovýto příspěvek četl tak si to taky asi myslím , ale chtěl jsem vědět jestli máte podobný názor že internet je plný všeho možného ale stránky s hodnotným obsahem už tak nepřibývají. Nebo jsem už zaslepen těmi MFA weby nebo jak se jim říká.
panther
Profil
enachod:
ale stránky s hodnotným obsahem už tak nepřibývají
přibývají. Nevím, co na tvém odkazu je, nemám zájem na něj klikat, proto asi nebudu vědět, jak udělat úspěšný web. Nebo si poradím bez tvého odkazu.
DoubleThink
Profil *
Buďto máš co nabídnout a internet ti nabízí ideální prostor pro realizaci. Nebo nemáš a pak není žádný důvod, abys měl velkou návštěvnost.
Lidi nehledají webové stránky, hledají obsah. Web je jen médium a ty polemizuješ nad tím, jak vyrobit úspěšné médium? V podstatě nesmysl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0