Autor Zpráva
Kiklopek23
Profil *
Dobrý den, prosím vás za jak dlouho se uchytí sitemap ve vyhledávačích?
Udělal jsem sitemap stránce Zde, ale jaksi sitemap se mi nechce uchytit třeba jako ČEZ
Nevím jak dlouho to bude trvat, bay to vypadalo podobně. Můžete mi někdo prosím poradit
Předem děkuji
blaaablaaa
Profil
Tady mas rozebrane jednotlive moznosti zobrazeni vysledku v googlu a jak toho docilit.
ninja
Profil
Kiklopek23:
1. Na vaši stránce žádnou sitemap nevidím.
2. To co popisujete Google pojmenoval Sitelinks.
Kiklopek23
Profil *
Ninja: Jakto? Sitemap jsem vygeneroval a nahral do korenu adresare. Jak si jinak overim, ze sitemap tam je?
Kiklopek23
Profil *
Nebo spíš, jak taková sitemap vypadá?
Davex
Profil
1) Pro 10 stránek není potřeba vytvářet sitemap.xml ani Mapu webu
2) Přítomnost souboru sitemap.xml nemá vliv na výskyt odkazů Sitelinks ve výsledcích vyhledávání
3) V souboru robots.txt je chybný zápis pro sitemap.xml
4) Jsou tam duplicitní stránky na adresách /, /index.html a /uvod.html - je vhodné používat pouze první variantu
Kiklopek23
Profil *
A kdybych chtěl na stránkách sitelink šlo by to nějak vyřešit?
Na webmaster tools mi napsalo tohle

Pro vaše stránky nevygeneroval Google žádné vnořené odkazy. Podřízené odkazy jsou plně automatizované a zobrazujeme je u výsledků pouze tehdy, pokud se domníváme, že to uživatelům pomůže. Pokud struktura vašich stránek nedovolí našim algoritmům najít vhodné podřízené odkazy nebo pokud se domníváme, že podřízené odkazy nejsou pro dotazy uživatelů relevantní, nezobrazíme je. Vždy se však snažíme pracovat na zlepšení způsobů nalézání a zobrazování podřízených odkazů.

Nevím jak to obejít abych tam sitelink mohl mít :-/
bohyn
Profil
Kiklopek23:
Nevím jak to obejít abych tam sitelink mohl mít :-/
Nejlepší je nic neobcházet a raději se zaměřit na kvalitní obsah. Teprve potom bude mít Google důvod zobrazit sitelinks.

A kdybych chtěl na stránkách sitelink šlo by to nějak vyřešit?
Znovu si přečti co se píše na webmastertools

Sitelinks nejsou životně důležité, opravdu po nich tolik toužíte?
Davex
Profil
Kiklopek23:
Prostuduj si související vlákno Jak na Vnořené (Podřízené) odkazy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0