Autor Zpráva
Cup
Profil
DObrý den, chtěl bych se optat ... nějaký pěkný přepínaní obsahu ... jako by záložky ... a starý obsah pomocí javascriptu pozvolna zmizí a zobrazí se nový nebo přijede pěkně ze strany ... aby to vypdalo pěkně ... žádný složitosti. díval jsem se po internetu na nějaké lightboxy ... ale ty co jsem objevil se mi nezdáli dostatečně funkční, nebo spíš nefungovali ani tak, jak sám autor pravděpodobně zamýšlel. Nevíte o něčem? díky :)
Darker
Profil
Pokud chceš záložky podle kterých rozdělíš obsah stránky na víc částí pak potřebuješ akorát vlastnost style.display a v případě nedeterminovaného počtu stran taky cyklus for()
Koncepce by vypadala takto:
<div id=div1>Strana 1</div><div id=div2>Strana 2</div><div id=div3>Strana 3</div> <!-- atd...-->
<script>
//A na záložkách bude po kliku skript
function zobrazStranu(/*id divu, tedy string*/strana) {
 for(i=0;i<document.getElementsByTagName("div").length,i++) {
  document.getElementsByTagName("div")[i].style.display="none"; 
 }
document.getElementById("strana").style.display='block'

}

</script>

Tohle je samosebou už konkrétní skript ale doufám, že koncepce je jasná.

A jen tak mimochodem, "..." v takovém množství se již nepovažují za interpunkci, ale za neznalost větné syntaxe Českého jazyka.
Darker
srigi
Profil
Nejedná sa o jednoduché riešenie: sact. Ak by ťa to zaujímalo, tu sú zdrojaky. Ale toto je vážne "vyšší dívči".
Cup
Profil
inu, ano to je přesně to co chci, ale koukám že to není žádná hračka :), pokusím se si s tím pohrát :) nebo to nějak vymyslet sám :) myslím že by to šlo napsat i jednodušeji. (tvé provedění jsem nijak zvlášť nezkoumal, určitě je dobré, ale možná je pro mě až moc funkční), jinak díky za typ
srigi
Profil
Ano jedna sa o komplexny system, kde stranka dokonca vie zareagovat na #hash retazec pri priamej navseteve tekej URL. Mozes tiez skusit prejst stranky jQuery UI ci tam nieco nenajdes.
Chamurappi
Profil
Reaguji na srigiho:
Připadá mi to zbytečně složité. Ukázka nefunguje v Exploreru 7 (bezdůvodně).

stranka dokonca vie zareagovat na #hash retazec pri priamej navseteve tekej URL
To není nic komplexního, na to stačí dva řádky kódu.
Cup
Profil
srigi:
Ano, našel jsem nějaké příklady s jQuery, tak na to kouknu a uvidíme co dokáži. Jinak díky
srigi
Profil
Chamurappi:
pull requesty su vitane :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0