Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil
Dobrý den,
začal jsem používat gmail a nechápu, proč se mi odeslaná pošta zobrazuje i ve složce dorečené. Nevíte někdo, co s tím?

Díky.
Venca V
Profil
To je princip fungování Gmailu, neukazuje ti jednotlivé maily, ale sdružuje je do "komunikací", kde na sebe odeslané a přijaté maily navazují, proto vidíš odeslané maily v doručené poště jako součást komunikace...
Kajman_
Profil *
Pavel Dumbrovský:
Nevíte někdo, co s tím?

nastavení -> Vypnout zobrazení konverzace
Pavel Dumbrovský
Profil
[#3] Kajman
To jsem udělal jako první, protože mi vadilo to shlukování, byl v tom bordel. Jenže odeslaná pošta je pořád v doručené, což nechápu proč, co to je za princip?
Pavel Dumbrovský
Profil
Navíc používám Pošťáka od seznamu, takže když nějakou správu odešlu, tak mi to tady furt řve jak u blbejch.. :)
TomášK
Profil
Pavel Dumbrovský:
Pomohlo by víc podrobností. Odkud mail odesíláte (GMail/pošťák) a kde se zobrazuje v doručených (GMail/pošťák)? Pokud odešlete mail přímo přes GMail, pak se stáhne do pošťáka do doručených. GMail nemá způsob jak ten mail propašovat do odeslaných mailů v pošťákovi, radši aby ho nepředal vůbec, tak ho dá do přijatých. Lze to vyřešit filtrem v pošťákovi, který přesune maily, jejichž jste autorem, do odeslaných.
Marek Prokop
Profil
[#3] Kajman

Jen na okraj -- nenapadá mne moc důvodů, proč používat Gmail s vypnutými konverzacemi. IMHO je to přesně ta funkce, která dělá z Gmailu nejlepšího poštovního klienta, jakého jsem kdy potkal.
Pavel Dumbrovský
Profil
Marek Prokop:
Tak pro mě je zas jedinej důvod to, že nemusím platit mailhosting, ale přesměruju si mx záznamy na gmail. A taky ještě to, že tam není ten datovej 10 MB limit jak na seznamu.
TomášK:
Pošťák mi funguje pouze jako oznamovatel nových zpráv, poštu si stahuje přes POP3, ten na to nemá vliv, nebo ano? Poštu normálně odesílám z gmailu. Vám to nedělá, že se Vám odeslaná zobrazuje v přijaté?
Pavel Dumbrovský
Profil
Tak ví někdo, nebo ne? Asi ne.. :)
Díky.
Marek Prokop
Profil
Pavel Dumbrovský:
Vám to nedělá, že se Vám odeslaná zobrazuje v přijaté?

V mém Gmailu žádná doručená pošta není. Je tam odeslaná (Sent mail), všechna pošta (All mail) a pak různé moje štítky. Je pravda, že v All mail je přijatá i odeslaná, ale tam se podívám sotva jednou rok, takže mne to moc nezajímá.
Pavel Dumbrovský
Profil
Marek Prokop:
No já to tam mám v pořadí:

Napsat e-mail
Složky
Doručená pošta
S hvězdičkou
Odeslaná pošta
Koncepty
Všechny zprávy
Spam
Koš
mitchdim
Profil *
kde se ztratila vsechna dorucena posta me starsi e.maily,vzdyt mam neomezenou schranku
HELČA
Profil *
PROSÍM, JSEM STARÁ , SAMA SE UČÍM NA POČÍTAČI. ZMIZLA MNĚ Z LIŠTY ODESLANÁ A DORUČENÁ POŠTA A JÁ TO TAM NEDOKÁŽU OPĚT DÁT. PRO MĚ JE CELKEM TĚŽKÉ TO NEUSTÁLE HLEDAT, UŽ JSEM Z TOHO NA NERVY, POŠTU MOC POTŘEBUJI.JESTLI MNĚ NĚKDO MŮŽETE PORADIT, BYLA BYCH MOC VDĚČNÁ, DÍKY HELČA


Ale taky dávám Gmail.Jenže se zobrazuje úplně něco jiného než potřebuji. Co asi dělám za chybu? Prosím, poraď te mi. Dík Helča.


Ježe mně tam nejde ani ta doručená pošta, prosím........
_es
Profil
HELČA:
Skús sa spýtať menovkyne: Jestli chcete sněčím pomoc tak vám poradím

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0