Autor Zpráva
Rom
Profil *
Zdravím,
na server jsem natáhl systém, hned ze začátku ukazoval na doméně pouze HTTP 500, to bylo blbou databází, teď stránka funguje, bohužel když kliknu na přihlášení (login.php) tak mi stránka opět vrátí pouze chybu HTTP 500, bohužel si již nevím rady kde by mohla být chyba.

v .htaccess mám definováno aby login.php přešel na pěknou adresu doména.cz/login

Děkuji za každou radu
Batrachus
Profil
My bohužel nemáme křišťálovou kouli. Nechceš nám ten problém trochu upřesnit?
Rom
Profil *
po zpětném přečtení mě napadlo že jsem situaci blbě napsal.

Pokusím se lépe.

Dostal jsem nějaký systém pro eshop (nevím co je zač, ale měl by být psán na míru - žádné z netu zdarma)
Vše co jsem dostal jsem nahrál na server, vytvořil databázi exportoval tabulky atd., při zadání domény se objevila chyba: Chyba protokolu HTTP 500 (Internal Server Error): Při pokusu o splnění požadavku došlo na serveru k neočekávané situaci.
Tak jsem prošel soubory a zjistil že byly blbě vyplněné údaje na adresu serveru zaměnil jsem tedy za /home/virtual/domena.cz/www/ a vše po znovu načtení již stránka fungovala, teď když však kliknu na přihlášení (login.php) tak se chyba objeví znovu, ale úvodní stránka běží v pořádku.

Bohužel již nevím kde by mohla být chyba.
DoubleThink
Profil *
Prostuduj si logy serveru. Chybu může vyvolat samotný HTTP server nebo klidně programově samotný PHP modul.
kajaman
Profil
Rom:
Dostal jsem nějaký systém pro eshop (nevím co je zač, ale měl by být psán na míru

Požádej dodavatele toho systému, ať ho zprovozní.
Rom
Profil *
v logu je tato chyba:
PHP Fatal error: Class 'SmartyEshop' not found in /home/virtual/domena.cz/www/core/header.php on line 24

na řádku 24 je tohle:
$tpl = new SmartyEshop(); - SmartyEshop je definován jako název v smarty.eshop.class.php

Bohužel tvůrci nereaguji a celkem na to spěchám.

Děkuji za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0