Autor Zpráva
anonymus
Profil *
nevíte o nějakém scriptu, podobnému tomu jako Nástěnka, co je používán u profilů na Lide.cz?
Jozin
Profil
Ahoj,

je to jen další rádoby "sociální" zeď. Tak to není tak těžké si to napsat. O žádném opensource nevím.

Otázka je, k čemu si dávat systém "sociální sítě" na stránky. Předpokládám, že to chceš udělat.
anonymus
Profil *
jde mi o možnost přidání příspěvku po přihlášení...nechci nic složitého
Jozin
Profil
Tak umíš napsat návštěvní knihu? Pokud ano, tak stačí to. S tím, že budeš ověřovat, zda existuje $_SESSION['login']. Pokud ano, zorbazíš formulář a nějaká stránka předtím, kde se odešle přihlašovací formulář a pokud souhlasí přihlašovací data (nejspíš v databázi), tak naplníš $_SESSION['login'].

Stačí ti to takto? O žádném zdrojáku totiž nevím, třeba někdo jiný.
anonymus
Profil *
Jozin:
knihu jsem právě nechtěl
Jozin
Profil
Kniha návštěv a přidání příspěvku po přihlášení je to samé... jen tamprostě odděláš možnost zadat jméno web mail a tak, bude tam prostě jen textarea a odesílací tlačítko. Co teda chceš?
anonymus
Profil *
Jozin:
Ne všechny knihy podporují přidání obrázku, videa apod. Nevím, které mají v sobě možnost oddělit členy (po registraci) a nečleny a mít nad nimi správu.
Jozin
Profil
Počkat počkat.. já nemluvím o nějaké knize, co si vložíš z blueboardu, ale kterou si sám napíšeš. Víceméně všechny způsoby vkládání dat (ať textů, obrázků či videí) je v základně stejné jako kniha návštěv. Pokud levou zadní umíš udělat knihu hostů. Modifikacemi (úpravami) dojdeš k tomu, že budeš moci vkládat obrázek/video. A celkem si protiřečíš... když jsem psal, že takové "sociální" zdi bych nedělal, tak si napsal, že to nechceš, ale přesně to co chceš je sociální zeď... tzn uživatelé vkládají text obrázky videa...
anonymus
Profil *
Jozin:
1.) Dostupné sociální zdi, systémy, sítě či jak by se to dalo nazvat, jsou někdy zbytečně rozsáhlé s určitou danou konstrukcí a strukturou...možná by se daly upravit k obrazu svému, ale proč se zatím pouštět do nejasného konce, když je lepší se zeptat :-) a může být i fundovaná odpověď?
2.) Ani levou a ani pravou zadní neumím knihu udělat. Pokud bych uměl, tak bych se neptal.
3.) A pokud je tedy někde ona "sociální zeď" volně dostupná ve verzi, která by splňovala požadavky, tak kde je? Na serverech se scriptama jsem hledal dost.
Stano
Profil
skus http://dogfood.insoshi.com/ to je ukážka cms like facebook

ak to nieje ono stále môžeš pohľadať na http://php.opensourcecms.com/

alebo ísť cez google
anonymus
Profil *
Stano:
prohledal jsem již dříve

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0