Autor Zpráva
undisputed
Profil
Ako na to? Videl som že cez wysiwyg editori nejak,poradíte mi nejaký a čo ked to nainstalujem?alebo ak je aj nejaký online..ďakujem
djlj
Profil
TinyMCE
undisputed
Profil
A čo potom?
Taps
Profil
undisputed:
a potom data uložit do souboru či do databáze
undisputed
Profil
Mohli by ste mi dať nejaký návod na ten tinymce?na ich stránke som stiahol zip súbor otvorím to nevidím ale žiadnu spustaciu aplikáciu(súbor .exe) tak neviem či mám niečo nainštalovať alebo tie subory skopirovat na web,alebo este niečo stiahnuť alebo čo naozaj neviem .ďakujem
undisputed
Profil
Toľká ochota
o_O
Profil
undisputed:
nevidím ale žiadnu spustaciu aplikáciu(súbor .exe)
Webové aplikace většinou používají pouze .php, .html, .js a .css - těch je tam několik.

Vyextrahujte soubory z archivu, otevřete složku examples (=příklady) - zobrazte si zdrojový kód a ten si pak zkopírujte. Musíte si zkopírovat javascript a obrázky (prostě ty složky).
undisputed
Profil
Aha čiže to len teda nahrať na ftp?
o_O
Profil
undisputed:
Dalo by se zkráceně říci. Ovšem bude tam trochu více práce (úprava hlavičky, vložení kódu do Vaší stránky, ...).
undisputed
Profil
aha ok ked budem mať čas poskusam,a este by ma zaujímalo ako to funguje: lebo správy sa mi ukladajú do databáze a ked tam napr budem chcieť podciarknuty text tak sa mi do db uloží aj [u] text [/u] a ono to potom na servery rozpozná a podciarkne to?
o_O
Profil
undisputed:
Vyzkoušejte, uvidíte. Systém automaticky generuje HTML kód takže s ním nejsou žádné další práce.
undisputed
Profil
Aha okej ďakujem za pomoc :)
undisputed
Profil
no dal som to na ftp..funguje to vpodstate ale akonáhle to submit-nem to čo napíšem tak to nejde aj ked zmenim method , neviem ako sa mám dostať k tomu čo som tam napísal, pretože pokial by som spravil niečo takéto

			<textarea id="elm1" name="elm1" rows="15" cols="80" style="width: 80%">
<?php $a=$_POST[elm1]; echo $a; ?>
			</textarea>


tak takto to nereaguje, proste vôbec tam nebere php kód, a ja by som potreboval ten text čo dotyčný napísal priamo uložiť do databázy

do teraz som v správach vkladal medzi textarea php premennu v ktorej bola ta správa, ale v tejto texaree funguje asi len html kod tak neviem čo s tým ďakujem za pomoc
o_O
Profil
undisputed:
proste vôbec tam nebere php kód
Hlásí to nějakou chybu? Nebo jak nebere kód?

Mimochodem správný zápis je $_POST['elm1'] (místo apostrofů můžou být i uvozovky).

Co vypíše
var_dump($_POST);

A taktéž bych potřeboval celý kód stránky (hlavičku apod. si můžete nechat - jen formulář a celé zpracování).
undisputed
Profil
Ono to nebere žiaden php kód,lebo tam len vypíše hento - <?php........až ?> vypíše to proste ako normal text
undisputed
Profil
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>.</title>
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge" />
<!-- TinyMCE -->
<script type="text/javascript" src="../jscripts/tiny_mce/tiny_mce.js"></script>
<script type="text/javascript">
tinyMCE.init({
// General options
mode : "textareas",
theme : "advanced",
plugins : "autolink,lists,pagebreak,style,layer,table,save,advhr,advimage,advlink,emotions,iespell,inlinepopups,insertdatetime,preview,media,searchreplace,print,contextmenu,paste,directionality,fullscreen,noneditable,visualchars,nonbreaking,xhtmlxtras,template,wordcount,advlist,autosave",

// Theme options
theme_advanced_buttons1 : "save,newdocument,|,bold,italic,underline,strikethrough,|,justifyleft,justifycenter,justifyright,justifyfull,styleselect,formatselect,fontselect,fontsizeselect",
theme_advanced_buttons2 : "cut,copy,paste,pastetext,pasteword,|,search,replace,|,bullist,numlist,|,outdent,indent,blockquote,|,undo,redo,|,link,unlink,anchor,image,cleanup,help,code,|,insertdate,inserttime,preview,|,forecolor,backcolor",
theme_advanced_buttons3 : "tablecontrols,|,hr,removeformat,visualaid,|,sub,sup,|,charmap,emotions,iespell,media,advhr,|,print,|,ltr,rtl,|,fullscreen",
theme_advanced_buttons4 : "insertlayer,moveforward,movebackward,absolute,|,styleprops,|,cite,abbr,acronym,del,ins,attribs,|,visualchars,nonbreaking,template,pagebreak,restoredraft",
theme_advanced_toolbar_location : "top",
theme_advanced_toolbar_align : "left",
theme_advanced_statusbar_location : "bottom",
theme_advanced_resizing : true,

// Example content CSS (should be your site CSS)
content_css : "css/content.css",

// Drop lists for link/image/media/template dialogs
template_external_list_url : "lists/template_list.js",
external_link_list_url : "lists/link_list.js",
external_image_list_url : "lists/image_list.js",
media_external_list_url : "lists/media_list.js",

// Style formats
style_formats : [
{title : 'Bold text', inline : 'b'},
{title : 'Red text', inline : 'span', styles : {color : '#ff0000'}},
{title : 'Red header', block : 'h1', styles : {color : '#ff0000'}},
{title : 'Example 1', inline : 'span', classes : 'example1'},
{title : 'Example 2', inline : 'span', classes : 'example2'},
{title : 'Table styles'},
{title : 'Table row 1', selector : 'tr', classes : 'tablerow1'}
],

// Replace values for the template plugin
template_replace_values : {
username : "Some User",
staffid : "991234"
}
});
</script>
<!-- /TinyMCE -->

</head>
<body>

<form method="post" action="">
<div>

<!-- Gets replaced with TinyMCE, remember HTML in a textarea should be encoded -->
<div>

<textarea id="elm1" name="elm1" rows="15" cols="80" style="width: 80%">
<b>lama</b>
</textarea>
</div>


<input type="submit" name="save" value="Submit" />

</div>
</form>


</body>
</html>
o_O
Profil
undisputed:
<?php........až ?> vypíše to proste ako normal text
Je soubor uložen s příponou .php?
undisputed
Profil
Ja som ******* :D tak to ma vôbec nenapadlo...základná chyba :( ďakujem za pomoc je to súbor html,ale už musím ísť preč zajtra to odskúšam

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0