Autor Zpráva
Janvesely12
Profil
Dobrý den,

potřeboval bych udělat na mém webu 3 sloupec. Udělal jsem to podle nějakého doporučení, ale když jsem si chtěl udělat třetí sloupec stránku, jsem si jenom zničil. Měl jsem co dělat, abych si to vrátil. Nakonec jsem to vrátil ze zálohy.
Web: www.for1.cz/web/index.html
Kdyby by mi mohl někdo poradit jak to mám udělat. Vše mám v procentech, ale rád bych aby třetí pravý sloupec byl široký asi tak 80px. Ale když bude v procentech nebude mi to vadit.
Děkuji.
Novy
Profil
Udělej ho jako ty ostatní, ale změn pořadí v HTML:
<div id="sloupec2"> <!-- levý float: left; -->
</div>
<div id="sloupec1"><!-- prostřední float: left; -->
</div>
<div id="sloupec3"><!-- pravý float: right; -->
</div>
Mihhc
Profil
Máš v CSS:
#sloupec1 { min-height:650px; background: white; float: right (bacha na pozici - abys měl sloupec3 u pravého okraje musí být v kodu před sloupec1 ) ; width: 79%; }
#sloupec2 { background: white; float: left; width: 20%; text-align: center; }
Ještě to máš obaleno.

Vytvoř:
#sloupec3 { float: right(pokud chceš ho mít napravo); width: několik % } (v px by se ty procenta nějak měnili, protože máš určeno minimální a maximální šírku obalu, teď nevím)

Součet % ve všech sloupcích musí být nižší než 100%(ted máš 2 sloupce na 99% obalu). Bacha na marginy, paddingy, bordery.
Janvesely12
Profil
OK děkuji vám, za chvilku si to vyzkouším. Nějak tak jsem to měl předtím, ale sloupec 1 jsem měl jako poslední, to byl asi ten problém.
Janvesely12
Profil
A přece jenom mi to nefungovalo, ale to jsem si upravil už sám. Na staré adrese jsem stránku smazal a novou jsem nahrál. Je tam pouze index.html a css. Víc nemám upraveno. Ale jenom aby jste viděli jak jsem to udělal.
Odkaz

EDIT: Jak jsem si všimnul tak mi to na mozille nefunguje. :(
EDIT2: Tak ani v exploeru, ještě to opravím.
Janvesely12
Profil
Tak až teď by to mělo být OK.
Odkaz
jenikkozak
Profil
Janvesely12:
Máš možnost tady na diskusi své příspěvky jako přihlášený uživatel upravovat i po odeslání.
V IE ti to nefunguje.
Janvesely12
Profil
Vím, že můžu. To by se dalo zjisti podle EDIT, EDIT2... Potřeboval jsem, aby se to označilo jako nepřečtené.

Ale ještě někomu to v IE nefunguje, mě to jde. (už) Zkusím na jiném PC.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0