Autor Zpráva
Sys
Profil *
Zdravím, dají se prosím Vás nějak lépe zabezpečit (více zaheslovat) stránky vložené do redakčních systémů wordpress a blogspot? Je možné je nějak lépe zabezpečit, než jen vstupním heslem, které se zadává při vstupu do systému viz. odkazy? Odkaz Odkaz Nebo třeba alespoň nějak udělat, že když někdo bude koukat na zdroj stránek, tak že nepozná, že se jedná o tyto redakční systémy? Předem děkuji za veškeré odpovědi.
Stano
Profil
1.) - dá sa
2.) - dá sa

môžeš hacknúť kód alebo môžeš aplikovať filter. Ale nemyslím že to napíšeš lepšie. Problém pri redakčných systémoch nieje log in ale rôzne bugy pri ktorých môže prispievateľ získať adminovske práva. Hovorim o WP. Ale takéto kritické chyby sú odstránené do pár hodín po zistení.
Sys
Profil *
A jak se to dá tedy lépe zaheslovat?
Sys
Profil *
Hlavně bojím se toho, aby mi někdo nehacknul heslo do red. sys. a pak mi ho třeba nezměnil, nebo mi ty stránky nesmazal.
1) Pokuď to nějak lépe zaheslovat jde, tak jak?
2) pokud to jde tedy nějak přepsat, aby se nedalo zjistit, kde je to uložené zda na wp, nebo blog., tak jak?
Stano
Profil
Sys:
tak si daj komplikované heslo. a pravidelne si web zálohuj.

1. a.) musíš nájsť funkciu na log in a upraviť ju
1. b.) použi akciu alebo filter pri registrovaní. myslím že skôr filter. naštuduj si wordpress codex

2.) Sprav si vlastnú šablonu a nebude poznať že to je WP.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0