Autor Zpráva
bavik
Profil *
Zdravím,

mám vytvorenú galériu, kde pri kliknutí na malinké obrázky sa mi zmeni URL na #pic1, #pic2 atd... čiže sa mi zobrazí daný div s veľkým obrázkom. Tuto problém nie je, no chcem ešte, aby sa mi takisto menil aj div s popisom veľkého obrázku bez načítania stránky.

Ďakujem vopred za všetky rady.
hexcross
Profil
Máš nějakou živou ukázku? A používáš tam svůj kód nebo jsi použíl nějáké hotové řešení? (lightbox, colorbox)
bavik
Profil *
živú ukážku nemám žial to mám u seba v PC. Použil som svoj kód. Ono mi ide v podstate o to, či sa dá nejakým onclick eventom, alebo niečim iným spraviť to, aby sa menil DIV bez toho aby sa znova načítala stránka. Do JS sa moc nerozumiem.
hexcross
Profil
Pak tedy nastav tomu odkazu z malého obrázku např. atribut title ten si při zvětšení fotky ulož do proměnné a vlož ho do nějákého dalšího elementu (třeba dalšího DIVu) který se zobrazí stejným způsobem jako velká fotka.
bavik
Profil *
Ale ten div zobrazuje pomocou linku s koncovkou #pic1, #pic2 atd... Čím sa zobrazujú divy s ID pic1, pic2 atd..., lenže keď ďalšie divy pomenujem tak isto, tak mi to nefunguje.
hexcross
Profil
Tak to předělej z ideček na classy třeba :-)
bavik
Profil *
ale potom mi nefungujú tie odkazy, ktoré končia #nieco

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0